iddaa tahminleri canlı iddaa

EVİNİZDE HAŞERE KONTROLÜ NE SIKLIKTA YAPILMALIDIR?

EVİNİZDE HAŞERE KONTROLÜ NE SIKLIKTA YAPILMALIDIR?

EVİNİZDE HAŞERE KONTROLÜ NE SIKLIKTA YAPILMALIDIR?

EVİNİZDE HAŞERE KONTROLÜ NE SIKLIKTA YAPILMALIDIR? Evinizdeki birkaç görevin tek ve sonlanmış olan bir çözümü vardır. Asla bitmeyen temizlik işinden (anne baba yahut evcil hayvan sahibiyseniz, bunu oldukça iyi bilirsiniz) geçen sene yapılması ihtiyaç duyulan çamaşırhane tadilat ve istanbul böcek ilaçlama wolves tamir listesine kadar, reel dünyadaki süper güçler icap eder. evinize ayak uydurmaya vardığında eğrinin önünde kalmak için.

Wolves İlaçlama’da yapmak istediğimiz son şey, dosyanıza daha çok vazife eklemektir – sadece size bazı zamanlar oldukça geç olana kadar ikinci plana atılan bir rolü hatırlatmamız gerekiyor: haşere kontrolü.

Değişen mevsimlerle beraber kasabaya yeni haşereler gelirken, barınmak, yiyecek yiyecek ve çiftleşmek için güvenilir bölgeler arıyorlar ve eviniz bunu yapmak için muhteşem koşulları sağlayabilir.

Ustalaşmış haşere kontrolü, idame eden bir istilayı düzeltmeye destek olabilirken, sene süresince tertipli haşere denetim tedavilerini planlamak, DIY haşere kontrolü kumarını önlerken proaktif olarak korunmanızı sağlayabilir. (Daha azca ev işi ve daha azca stres? Büyük bir rehavet tarihi.)

Sadece evinizde haşere kontrolü ne çoğunlukla yapılmalıdır? Ve Cenup Kaliforniya mevsimleri süresince hangi zararlılar için endişelenmelisiniz?

EVİNİZDE HAŞERE KONTROLÜ NE SIKLIKTA YAPILMALIDIR?
EVİNİZDE HAŞERE KONTROLÜ NE SIKLIKTA YAPILMALIDIR?

ÜÇ AYLIK HAŞERE KONTROLÜ BUNA DEĞER Mİ?

Tertipli olarak programlanmış haşere kontrolü mevzubahis olduğunda, evinizi üç ayda bir yahut iki ila üç ayda bir tedavi ettirmenizi tavsiye ederiz. Ve iyi bir sebeple! Karıncalar , örümcekler , kemirgenler , hamamböcekleri , gümüş balıklar , kulağakaçanlar ve pireler şeklinde zararlılara yönelik tedaviler dahil olmak suretiyle genel haşere kontrolü , birkaç ay sonrasında yansız hale gelebilir ve bu da alanınızı gelen haşerelere maruz bırakabilir.

Lloyd’un sunmuş olduğu üç aylık tedavilerle, mülkünüzün türü yahut konumu mutlaka evinizi haşerelerden korumak için daha iyi bir konumda olacaksınız.

ÜÇ AYLIK HAŞERE KONTROL TEDAVİLERİ NELERİ KAPSAR?

Her tedavi esnasında, sahada deneyimli haşere teknisyenlerimizden biri, haşere aktivitesindeki değişimler için sıcak nokta alanlarını izleyecektir. Haşereler direkt görülmese bile, evinizi bütün sene süresince yaygın haşerelere karşı korumak için püskürtmeli uygulamalar ve/yahut evcil hayvan dostu kemirgen tuzakları dahil olmak suretiyle etraf dostu haşere denetim bariyerleri oluşturacağız.

DEVAM EDEN TERMİT ÖNLEME

Geçmişte bir termit istilası yaşadıysanız, Termit Koruma Planımız, termitlerin evinize geri dönmemelerini sağlayacak senelik bir programdır. Mülkleri Lloyd’dan bütün yapı işlemine doğal olarak kapılmış yahut pak bir ağaç faturası almış müşterilere sunulan koruma planımız, evinizin ömrü süresince idame eden devredilebilir bir kuru odun ve yeraltı termit garantisidir ve şunları ihtiva eder:

  • Termitleri uzak tuttuğumuzdan güvenli olmak için parasız bir senelik kontrol.
  • Termitlerin ve ahşabı tahrip eden istilacıların erken tespiti, böylece sorunları evinizi ele geçirmeden ilkin durdurmaya destek olabiliriz.
  • Evinize yerleşmeye çalışan bütün termitler için süratli giderme tedavileri. Evinizi yine dezenfekte etmek zorunda kalsanız bile bu hizmeti ücretsiz bir şekilde sağlayacağız.

Not: Termit Koruma Planlarımız, senelik prim içeren poliçelerdir.

Tıkla Mesaj Gönder
WOLVES İLAÇLAMA
HOŞGELDİNİZ
Nasıl Yardımcı Olabiliriz..
Tıkla Hemen Ara