iddaa tahminleri canlı iddaa

Haşereleri Uzak Tutmak için En İyi 10 Haşere

Haşereleri Uzak Tutmak için En İyi 10 Haşere

Haşereleri Uzak Tutmak için En İyi 10 Haşere

Hamamböcekleri, örümcekler, karıncalar ve termitler benzer biçimde zararlılar yalnız mülkünüze zarar vermekle kalmaz, bununla beraber enfeksiyonları da yayar. Bu haşerelerden kurtulmanın en iyi yolu haşere denetim servisini aramaktır. Sadece, devam etmeden ve haşere denetim hizmetleri için rezervasyon yaptırmadan ilkin, haşereleri savuşturmak ve evinizi pak ve hastalıklardan uzak tutmak için bu en iyi 10 haşere denetim ipucunu ve püf noktalarını kontrol edin.

Okumaya idame etmek.

En iyi 10 haşere denetim ipucu ve püf noktası

     1. Mutfağı pak tutun

En iyi 10 haşere denetim ipucu ve püf noktası zaralılar pis, nemli atmosferde gelişirler. Haşere istilasını önlemek için mutfak tezgahlarını, rafları, set üzeri ocak ve çekmeceleri pak tutun. Bu tarz şeyleri tertipli olarak dezenfektan bir temizleyici ile silin. Ek olarak, açıkta kalan yemek parçacıkları var ise, daha çok böcek çekeceklerdir. Bu haşere denetim ipucu, haşere istilası sorununu tamamen ortadan kaldırmayabilir, sadece evinizdeki haşere istanbul böcek ilaçlama wolves sayısını ne olursa olsun azaltacaktır. Haşere kontrolünden sonrasında temizlik, evinizin yakın zamanda salgın edilmemesini sağlamak için de oldukca önemlidir.

Haşereleri Uzak Tutmak için En İyi 10 Haşere
Haşereleri Uzak Tutmak için En İyi 10 Haşere

[Ayrıca Okuyun: Sizin İçin 5 Ustaca Kendin Yap Mutfak Temizleme Hileleri ]

     2. Banyoyu pak tutun

Daireler için haşere denetim ipuçlarının bir çok, banyolar için haşere denetim ipuçlarını ve püf noktalarını içermez. Sadece yukarıdaki kaide banyolar için de geçerlidir. Banyolarınızı pak ve kuru tutun. Bir wc temizleyici kullanarak, her gün tencereyi paklayın. Lavaboyu haftada minimum bir defa ağır hizmet tipi bir banyo temizleyicisiyle sudan geçirin. Duş perdesini kuru ve yosunsuz tutun. Giderin saç ve sabun parçacıklarıyla tıkanmadığından ve her zaman kapalı olduğu için güvenli olun. Bu minik önlemler banyoyu daha uzun zaman hijyenik ve haşerelerden uzak tutacaktır.

3. Suyun durmasına izin vermeyin

Sivrisinekler benzer biçimde zararlılar durgun suda ürerler. Evinizin çevresini paklayın ve kanalizasyondaki durgun pis su dang humması ve sıtma benzer biçimde sivrisinek kaynaklı hastalıklara niçin olabileceğinden, evinizin haricinde akan kanalizasyonları temizlediğinizden güvenli olun. Kullanılmadığı zamanlarda banyonuzdaki kovaları kuru tutun. Aynı şey mutfak eşyaları de ilgilendiriyor. Suyu tahliye eden bir klimanız var ise, su toplamak için dibine kap tutmayın. Suyu oraya döner dönmez dışarı taşımak için boru benzer biçimde alternatifler arayın. Yahut kabı her gün boşaltın ve paklayın. Evinizin yakınında yahut içerisinde ne olursa olsun durgun su olmadığından güvenli olun. Evde haşere kontrolünü kendi başınıza iyi mi yapacağınızı merak ediyorsanız , bu haşerelerden kurtulmak için evde yapabileceğiniz rahat yöntemlerden kimilerini uygulayabilirsiniz.

5. Meyve ve sebzeleri uzun zaman dışarıda tutmayın

Meyve ve sebzeler olgunlaştıklarında sinekleri ve öteki böcekleri çeker. Kesilmiş ve olgunlaşmış meyveleri buzdolabından uzun zaman uzak tutmaktan kaçının. Meyve sineği benzer biçimde birtakım zararlılar zararsız olsa da, olgunlaşmamış, çürüyen meyveler bununla beraber ev sinekleri, karıncalar ve hamamböcekleri benzer biçimde kurtulması zorluk derecesi yüksek daha büyük zararlıları da çekebilir.

6. Çöpleri tertipli olarak atın

Haşere kontrolünden sonrasında mutfağı iyi mi temizleyeceğimizi sık sık merak ederiz, sadece bu fazlaca basittir ve çöplerin imha edilmesi anahtardır. İdeal olarak, çöp her gün atılmalıdır. Çöp birikimi fare, kemirgen ve hamamböceği istilasına niçin olabilir. Evin her yerinde çürümüş yemek parçacıkları bulduğunuzda bu daha da kötüleşir. Bu, bilhassa evde evcil hayvanlarınız ve minik çocuklarınız var ise, rahatsızlıkların yayılmasına niçin olabilir.

4. Bahçenizi koruyun

Bir çim yahut bahçeniz var ise, suyun birikebileceği delikleri yahut çukurları doldurun. Bahçenizde gölet yahut çeşme var ise tertipli olarak paklayın. Ek olarak, yabani, gür büyümeleri önlemek için bitkileri tertipli olarak budayın. Sivrisinekler, fareler ve karıncalar benzer biçimde istenmeyen zararlılardan kaçınmak için bahçenizi koruyun, tertipli ve pak tutun.

      7. Harici kullanım öğelerini dışarıda tutun

Bir mutfak bahçeniz yahut çimleriniz var ise, muhtemelen bilhassa bahçecilik amaçlı mobilya, kundura, kova ve öteki nesnelere haiz olabilirsiniz. Bu nesneleri dışarıda tutun ve iyice temizlemeden ilkin iç mekanlarda kullanmamaya çalışın. Bunun sebebi, onları eve getirmenin bilincinde olmadan birçok haşereyi eve de getirmesidir. Aynı vaziyet, çocuklarınızın dışarıda kullanabileceği pille çalışan otomobiller, bisikletler vb. oyuncaklar için de geçerlidir. Onları garajda yahut başka bir aleni alanda emniyete alın ve çocuklarınızdan onları içeri getirmemelerini isteyin.

8. Pencerelerde ağları düzeltin

Sinek, sivrisinek, örümcek ve büyük hamamböceği benzer biçimde haşerelerin içeri girmesini önlemek için pencerelerinize ağlar takının. Bu ağlar yalnız havalandırmaya destek olmakla kalmaz, bununla beraber haşerelerin girmesini de engeller. Bu, haşereleri evinizden uzak tutmanın fazlaca müessir bir yoludur. Ek olarak kırık pencere camları yahut camlar var ise, böceklerin girmesini önlemek için en yakın zamanda onarım edin. Önlemlerinizi daha faal hale getirmek için evin bütün kapılarını da deneyin ve gerekirse tamir yapın.

     9. İhtiyacınız olmayan şeyleri atın

Mühim bir haşere denetim ipucu, evinizi dağıtmaktır. Evde toz toplayan kullanılmamış kutularınız yahut çocuklarınızın büyümüş olduğu oyuncaklar var ise, onlardan kurtulun. Bu öğeler yalnızca böcekler ve mikroplar için sıcak noktalar olarak hizmet eder. Eski bebek otomobilleri, ayakkabılar, ambalaj malzemeleri, plastik poşetler, yırtık valizler vb. dahil olmak suretiyle eski herhangi bir eşyayı satmak yahut atmak. Bir şeyi atıp atmamaya karar vermekte zorlanıyorsanız, kendinize şunu mesele: Bu eşyayı kullanacak mıyım? önümüzdeki üç ay içerisinde? Yanıt hayır ise, o halde onu dışarı atma tarihi!

10. Ustalaşmış bir haşere denetim servisine başvurun

Yukarıda belirtilen önlemler evinizdeki haşere sayısını azaltmaya destek olabilirken, ustalaşmış yardım almadan haşereleri tamamen ortadan kaldıramazsınız. Urban Company’deki haşere denetim hizmeti, bu zararı dokunan haşerelerden kurtulmanıza destek sağlar. Uzmanlarımız iyi eğitimlidir ve sizin ve ailenizin güvenliğini sağlamak için doğrulanmış kimyasallar ve önlemler kullanır.

Haşere denetim hizmetlerinin yararları

Urban Company’den ustalaşmış bir haşere denetim hizmeti almanın faydalarına süratle bir göz atalım:

  • Kapsamlı ve güvenilir : Uzmanlarımız, yalnızca güvenilir pestisitler, dezenfektanlar ve öteki doğrulanmış kimyasalları kullanmalarını sağlar. Yeni asır haşere denetim önlemleri, tavsiye edilen miktarlarda kullanıldığında nispeten daha güvenilir ve daha azca zararlıdır. Haşere kontrolünü kendi başınıza yapıyorsanız eldiven giyinin. Bundan dolayı, aile üyelerinizin yahut evcil hayvanlarınızın etkilenmesi hikayesinde endişelenmenize gerek yok.
  • Müsait Fiyatlı : Urban Company’nin haşere denetim hizmetleri fazlaca müsait maliyetlidir.
Tıkla Mesaj Gönder
WOLVES İLAÇLAMA
HOŞGELDİNİZ
Nasıl Yardımcı Olabiliriz..
Tıkla Hemen Ara