iddaa tahminleri canlı iddaa

Haşere Kontrolü Ne Sıklıkta Yapılmalıdır?

Haşere Kontrolü Ne Sıklıkta Yapılmalıdır?

Haşere Kontrolü Ne Sıklıkta Yapılmalıdır?

Haşere Kontrolü Ne Sıklıkta Yapılmalıdır? Mahalle yok edicinizden tertipli ziyaretler, böcek ilaçlama istanbul wolves değişim yahut haşere faaliyeti emareleri için kontrolleri, tuzakları denetim etmeyi ve haşere popülasyonlarını azaltmak için önleyici tedbirleri uygulamaya koymayı ihtiva eder. Tertipli ziyaretlerle, haşereler görünmese bile haşere denetim uzmanları , binanızın yahut tesisinizin altyapısını araştırma ve  haşere ile alakalı yeni tehditler arama şansına haizdir  . Ayrıca, tertipli ziyaretler aslen haşere yönetimi maliyetlerini düşürmeye destek sağlar.

Daireler ve evler için, yaygın haşereleri müessir bir halde önlemek için yahut yeni bir eve yahut daireye taşındığınızda, üç ayda bir, hatta iki ayda bir tertipli haşere denetim tedavilerini öneriyoruz. Daha ciddi enfestasyonlar için 3 ila 6 aylık aylık tedaviler öneri edilir. Sadece konumunuz, bina boyutunuz, hava koşulları, yılın zamanı ve haşere türünün tümü tavsiye edilen sıklığı etkileyebilir.

Haşere kontrolü yönetimi hakkındaki sahada sıkça duyduğumuz birtakım SSS’leri burada bulabilirsiniz.

Haşere Kontrolü Ne Sıklıkta Yapılmalıdır?
Haşere Kontrolü Ne Sıklıkta Yapılmalıdır?

Haşere Denetim Tedavisi Ne Kadar Devam eder?

Genel haşere denetim tedavisi —örümcekler, güveler, hamamböcekleri, gümüş balıklar, hap böcekleri (roller) vb. için—birkaç ay süre gelir ve üç ayda bir yapılması icap eder.

Ciddi bir karınca istilası, tedavinin kapsamına bağlı olarak üç ila altı ay süresince aylık ziyaretler gerektirir.

Döşek böcekleri hususi bir tedavi türü gerektirir. Tahtakurusu tedavisi  sınırsız olarak sürmelidir, sadece bu, kaynağın müsait biçimde bulunup bulunmadığına bağlıdır.

Genel hatlarıyla, eviniz yahut işiniz için haşere denetim tedavinizin sıklığı bulunduğunuz yere, evinizin yahut işletmenizin ebatlarına, hava durumuna (yağmur benzer biçimde) ve haşere türüne (bundan dolayı bütün böceklerin aynı tedaviye ihtiyacı olmadığından) bağlıdır.

Hamamböceği için Ne Sıklıkta Püskürtme Yapmanız Icap eder?

Hamam böcekleri için ilaçlama uzun vadeli bir vazife olabilir: Böcek ilaçlarını tekrar yürütmek için ilk tedavinizin arkasından birkaç takip ziyareti yapılmalıdır. Zararlıların ve yumurtaların da yok edilmesini sağlamak için birden fazla ziyaret planlanır. Herhangi bir istilayı ortadan kaldırmak için ihtiyaç duyulan vakit, istilanın ciddiyetine bağlı olarak değişebilir.

Tedaviden sonraki birkaç hafta süresince birkaç hamamböceği görmek normaldir. Bununla beraber, Wolves’in bıraktığı sprey ve zehir , ilk ilaçlamadan sonrasında çalışmaya devam edecek , bu nedenle yakında gidecekler.

Fümigasyon Ne Kadar Sürmeli?

Fümigasyon işlemi üç günden bir haftaya kadar sürebilir, bundan dolayı o günlerde evinizden çıkmayı planlamalısınız. Fümigasyon çoğu zaman dört sene süre gelir, sadece  evinizi korumak için her iki ila dört yılda bir termit muayenesi yapmanızı tavsiye ederiz  .

Apartmanda Haşere Kontrolü Ne Sıklıkta Yapılmalıdır?

Daireniz tedavi edildikten sonrasında, Wolves teknisyenlerimiz haşerelerin geri gelmesini önlemek için bir tedavi programı oluşturacaktır. Çoğu zaman iki ila üç ayda bir ziyaret ederiz, sadece ciddi bir durumsa aylık tedavi gerekebilir.

Yeni Evlerin Haşere Kontrolüne İhtiyacı Var mı?

Evet. İşte sebebi:

  • Yeni inşa edilen evlerde , temel süresince zararlıların girmesine müsaade eden çatlaklar yahut boşluklar olabilir.
  • Eviniz, inşaat periyodunun bir çok esnasında çevreye açıktır ve haşerelerin evinize kolayca girmesini sağlar.
  • Ev yapımında kullanılan yapı malzemelerinin bir çok, kullanılmadan ilkin aleni ve çoğu zaman nemli koşullarda depolanır.
  • Ara ara böcekler aslına bakarsan yapı malzemelerindeydi.
  • Böcekler, yeni bir evde yüksek rutubet seviyelerine çekilir.
  • Yeni evler çoğu zaman hemen hemen temizlenmiş, kiri, çalıları, çimleri ve birçok haşerenin yaşamış olduğu ağaçları rahatsız eden alanlara inşa edilir.
  • Artık odun artıkları termitleri çeker.
  • Yemek artıkları meyve sineklerini çekebilir.
  • Duvarların arkasındaki talaş birikintileri küflenmeye niçin olabilir ve birçok haşere küf ve küf ile beslenir.
Tıkla Mesaj Gönder
WOLVES İLAÇLAMA
HOŞGELDİNİZ
Nasıl Yardımcı Olabiliriz..
Tıkla Hemen Ara