iddaa tahminleri canlı iddaa

Kokusuz böcek ilaçlama etkili mi?

Kokusuz böcek ilaçlama etkili mi?

Kokusuz böcek ilaçlama etken mi?

Kokusuz böcek ilaçlama etkili mi? En kuvvetli insektisitin en etken, en uzun ömürlü, en emin ve minimum toksik bulunduğunu duyduğunuzda hayret edeceksiniz. Böcek ilaçlama istanbul wolves

Kokusuz böcek ilaçlama etkili mi?
Kokusuz böcek ilaçlama etken mi?

Böcek öldürücüler Iyi mi Çalışır?

Bir çok insanoğlunun anlamadığı şey, güçlünün bir böcek ilacı kategorisi olmadığıdır, böcek ilacının kuvvetli kokuları olabilir ve bazıları DDT, Malathion, Durasban ve öteki kümes hayvanı kokulu organofosfatlı böcek ilaçlarını hatırlayacak kadar yaşlı olduklarından, kuvvetli kokuyu kuvvetli öldürme gücüne bağlarlar. o günler gitti ve bu etken maddeler de öyleki.

Bu pestisitler minik miktarlarda kullanıldıklarında haşereleri öldürecek ve bayılma, kusma ve soluk darlığı şeklinde ve kanserle bağlantılı olduğu kabul edilen kanserojenler şeklinde akut toksisiteye niçin olacaktır.

Günümüzün çağıl böcek öldürücüleri nerede ise kokusuzdur ve hiç bir koku olmadığı için insanoğlu onların haftalık ve nötr olduklarını varsayarlar, çözüm bir tek daha fazlasını eklemektir, bu oldukça tehlikeli bir yaklaşımdır ve kronik toksisite olarak malum uzun soluklu ciddi hastalıklara yol açabilecek oldukça tehlikeli bir yaklaşımdır.

Böcek öldürücüler güçle değil, Fiil

Bir tesir şekli, bir insektisitin böceği iyi mi öldürdüğüdür, en yaygın ve popüler tesir şekli, böceği zehirleyerek öldüren bir nörotoksin olan piretroid şeklinde bir Sodyum Kanal Modülatörlü insektisittir, böcek hızla hiper uyarılma ve titreme geliştirir. sinir blokajı, arkasından nüzul ve sonucunda ölüm.

Ev sahiplerinin en yaygın bilmiş olduğu “Raid” ve “Ortho Home Defence” piretroidleri, ilk olarak böceklerin nöromüsküler sistemi üstünde hareket eder, tesir şekli bir Sodyum Kanal Modülatörüdür. Nöron seviyesinde çalışır ve sodyum kanalını açar ve kapının aleni kalmasına yol açar ve bir sodyum iyonu atağı sistemi doldurur ve arkasından dışarı akar.

Niçin kontrolü ele almıyorsun?

Etken maddeyi değil böceği öldüren mod olduğundan kategori 3 tesir modunda 43 kayıtlı piretroid vardır ve aynı kategoride aynı tesir şekli ile değişik bir etkili madde içeren markaları değiştirirsiniz ve böcek hastalığa karşı dirayetli hale gelir. tesir şekli etken madde değil, kategorideki bütün etken maddelere karşı dirayetli olabilir.

Bir çok döşek başlığı piretoid tesir şekline karşı dirençlidir ve bu nedenle 100 kere marka değiştirip hiç denetim dibine alamazsınız, aynı şeyi değişik bir isim ve etkili madde ile kullanıyorsunuz ve bunlardan birinin en kuvvetli böcek ilacı olması icap ettiğini düşünüyorsunuz. Reel şu ki, tüm bunlar böceği aynı halde öldürürler.

Kategori 3 fiil modunda 46 Piretroid sıralaması.

1. Acrinathrin
2. Allethrin
3. Bifentrin
4. Bioallethrin
5. Bioallethrin S-siklopentenil
6. Bioresmethrin
7. Sikloprotrin
8. Siflutrin
9. Sihalotrin
10.
Sipermetrin 11. Sifenotrin [(1R)-transizomerler]
12. Deltametrin
13. Empentrin [(EZ)- (1R)- izomerleri]
14.
Esfenvalerat 15. Etofenproks
16. Fenpropatrin
17. Fenvalerat
18. Flusitrinat
19.
Flumetrin 20. Halfenprok
21. Kadathrin
22. Permetrin
23. Pirethrum
24. Fenotrin [(1R)-
transizomer ] 25. Prallethrin
26. Resmethrin
27. Silafluofen
28. Teflutrin
29. Tetrametrin
30. Tetrametrin [(1R)- izomerleri]
31. Tralometrin
32. Transflutrin
33. alfa
-Sipermetrin 34. beta-Siflutrin
35. beta- Sipermetrin
36. d-cis-trans Alletrin
37. d-trans Allethrin
38. gama- Cyhalothrin
39. lambda-Cyhalothrin
40. tau-Fluvalinate
41. teta-Sipermetrin
42. zeta-Sipermetrin

Böcek biyolojisini ve kimyasını anlamadığınız

Haşerelerin reel kontrolünü elde edemezsiniz. Reel bir haşere teknisyeni, elde edemeyeceğiniz ustalaşmış bir pestisit püskürten değil, sertifikalı uygulaman olarak anılmak için bütün bu yönlerden eğitilmiş olandır. Kabul edelim ki püskürtmek için herhangi bir tahsil gerekmiyor.

Piretroidlerin doğası gereği kovucu bir tesiri olduğu için, onları eve kovuyor olabilirsiniz ve onları hakikaten denetim etmiyor olabilirsiniz, böceğin iyi mi davranacağını bilmiyorsanız, problemi şu anda olduğu için oldukça daha fena hale getirebilirsiniz.

İşte 28 fiil modunun bir sıralaması, bunlar pestisit yahut etken içerik değil, bunlar böcek ilacı kimyasının nöron yahut hücresel düzeyde iyi mi çalıştığının zararlıyı iyi mi öldürdüğüne dair fiil modlarıdır, bunların hiçbiri en kuvvetli böcek ilacı değildir, bir tek farkına varır iyi mi öldürdüklerinde.

1 Asetilkolinesteraz (Ağrı) İnhibitörleri
2 Gaba Kapılı Klorür Kanal Blokerleri
3 Sodyum Kanal Modülatörleri
4 Nikotinik Asetilkolin Reseptörü (Nachr) Rakip Modülatörleri
5 Nikotinik Asetilkolin Reseptörü (Nachr) Allosterik Modülatörleri
6 Glutamat Kapılı Klorür Kanalı (Glucl Modülatörü) Tümü
7
8 Muhtelif Spesifik Olmayan (Fazlaca
Bölgeli ) İnhibitörler 9 Kordotonal Organ Trpv Kanal Modülatörleri
10 Akar Gelişme İnhibitörleri
11 Böcek Midgut Membranlarının Mikrobiyal Bozucuları
12 Mitokondriyal Atp Sentaz İnhibitörleri
13 Oksidatif Gradruptürü Bozucu Fosforilasyonun Ayırıcıları
14 Nikotinik Asetilkolin Reseptörü (Nachr) Kanal Blokerleri
15 Kitin Biyosentezi İnhibitörleri, Tip 0
16 Kitin Biyosentezi İnhibitörleri, Tip 1
17 Tüy Dökülmesi Bozucu, Dipteran
18 Ecdysone Reseptör Agonistleri
19 Oktopamin Reseptör Agonistleri
20 Mitokondriyal Karmaşık III Karmaşık Elektron Nakil İnhibitörleri
21 Nakliyat İnhibitörleri
22 Voltaj Bağımlı Sodyum Kanal Blokerleri
23 Asetil Koa Karboksilaz İnhibitörleri
24 Mitokondriyal Karmaşık Iv Elektron Nakliyat İnhibitörleri
25 Mitokondriyal Karmaşık Ii Elektron Nakliyat İnhibitörleri
28 Ryanodin Reseptör Modülatörleri

Bir haşere sorununu yahut birden fazla haşereyi denetlemek için tek bir kimyasal tesir modu kullanmaya çalışmak, bir motoru onarmak için tek bir alet kullanmaya veya bir ot yiyiciyle biçmek, budamak ve kenarlarını kesmek için kullanmaya benzer, sadece sonuçlar berbattır.

Bundan dolayı reel bir ustalaşmış, günlük olarak karşılaşacakları yüzlerce haşere sorunuyla başa çıkmak ve en iyi fiil yolunu belirlemek için entegre bir haşere yönetimi uzmanı olarak yetiştirilmelidir.

Mevcut En Kuvvetli Böcek ilacı, En Emin

Kumdan silika jel hizmetçisinin mevcut en etken ve minimum toksik pestisit bulunduğunu, nerede ise hiç bir şeyle malum nerede ise bütün böcekleri ve örümcekleri öldüreceğini söyleyen vitamin şişesindeki o minik paketleri görmüşsünüzdür. koku ve toksisite yok ve duvarların gerisinde rahatsız edilmeden on yıla kadar dayanacak.

Amorf silika jel niçin bu kadar etkilidir?

Silika jel, böceğin dış iskeletini kurutarak çalışan bir kurutucudur. Böceklerin kemikleri yoktur, onlar Chitin olarak malum bir kimyasaldan yapılma huysuz dış iskelete sahiptirler.

Böcek silika jel tozunun üstünden geçtiğinde vücuduna yapışır ve onu kurutur ve parçalanmasına yol açar ve hemen sonra, dış iskeleti kesen ve amorf silika jeli öldürmesi haftalar devam eden DE diatomlu toprağın aksine ölüm, bir çok böceği 2 ila 5 gün içerisinde öldürür. .

Kelimenin tam anlamıyla böceğin vücudunu yok eder, sadece çevrenizi kirletmez ve onu insanın bilmiş olduğu en emin ve etken böcek öldürücülerden biri yapar.

Bundan dolayı, bütün ilk hizmetlerimizde kullanıyoruz, şu sebeple haşere istilasından kontaminasyon olmadan kurtuluş ve önleme mevzusundaki etkinliğine güveniyoruz.

Tıkla Mesaj Gönder
WOLVES İLAÇLAMA
HOŞGELDİNİZ
Nasıl Yardımcı Olabiliriz..
Tıkla Hemen Ara