iddaa tahminleri canlı iddaa

Pire ilacı nasıl kullanılır?

Pire ilacı nasıl kullanılır?

Pire ilacı iyi mi kullanılır?

Pire ilacı nasıl kullanılır? Tüylü bir arkadaşın var mı? Keneleri ve pireleri – ve yaydıkları fena rahatsızlıkları – onlardan uzak tutmanın yollarını tazelemenin tarihi geldi.

Bu zararlılar ikinizi de hasta edebilir ve rahatsız edebilir. Oldukca sayıda ürün onları böcek ilaçlama istanbul wolves uzak tutabilir, sadece bu tarz şeyleri iyi mi güvenilir bir halde kullanacağınızı bilmeniz icap eder.

Pire ilacı nasıl kullanılır?
Pire ilacı iyi mi kullanılır?

Zamanlama herşeydir

Köpeğinize ne vakit pire ya da kene ürünleri uygulamalısınız? Nerede yaşadığına bağlı.

Pireler sıcak havalarda en kötüsüdür, sadece bütün sene süresince evinizin içerisinde olabilirler. İlkbahar ve yaz çoğu zaman kenelerin en yoğun olduğu dönemlerdir. Sadece Türkiye’nin birtakım bölgelerinde sene süresince yaşayabilirler.

Evcil hayvanınızda bu zararlıların emarelerini görürseniz derhal tedavi edin. Aksi takdirde, tedaviye pire ya da kene mevsiminin başlangıcında başlayın. Veterineriniz, güvenli değilseniz size ne vakit söyleyebilir. Birtakım alanlar sene süresince tedavi gerektirir.

Önleme Türleri

Birçok pire tedavisi piyasada. Bazıları ek olarak keneleri ya da öteki zararlıları önler.

En popüler mamüller haplar ve köpeğinizin kürkünün altından sırtına bulaşan “yerinde” tedavilerdir. İyi çalışırlar ve uygulanması kolaydır. Öteki mamüller, daldırma, şampuan, yaka, sisleyici ve sprey benzer biçimde gelir.

Emniyet Yönergeleri

1. Herhangi bir pire ya da kene ürünü kullanmadan ilkin veterinerinize danışın. Köpeğinizin nöbet öyküsü var ise ya da aşağıdaki durumlarda bu anahtardır:

  • Öteki ilaçları almak
  • Eskimiş
  • Hasta
  • Bir köpek yavrusu
  • Gebe ya da hemşirelik
  • Pire ürünlerine alerjisi

Bu durumlarda baytar pire, yumurta ve kene toplamak için hususi bir tarak kullanmanızı önerebilir. Peşinden haşereleri bir kase sıcak, sabunlu suda boğabilirsiniz.

2. Talimatları izleyin. Ölümcül olabileceğinden, bir kedi üstünde köpek ürünleri kullanmayın. Yalnızca evcil hayvanınızın boyutu için ihtiyaç duyulan miktarı uygulayın. Ürünleri hiç ikiye katlamayın. Bir pudrayı yerinde tatbik ile eşleştirmeye gerek kalmamıştır.

3. İlacı uyguladıktan sonrasında eldiven giyinin ya da ellerinizi sabun ve suyla sudan geçirin. Ambalajın müsait biçimde saklanması ve atılması için talimatları izleyin.

Tıkla Mesaj Gönder
WOLVES İLAÇLAMA
HOŞGELDİNİZ
Nasıl Yardımcı Olabiliriz..
Tıkla Hemen Ara