iddaa tahminleri canlı iddaa

Haşere Kontrolü Aldıktan Sonra Hala Hata Görüyorsam?

Haşere Kontrolü Aldıktan Sonra Hala Hata Görüyorsam

Haşere Kontrolü Aldıktan Sonrasında Hala Hata Görüyorsam?

Haşere Kontrolü Aldıktan Sonra Hala Hata Görüyorsam? Wolves İlaçlama tedavi gördükten sonrasında böcekleri görmek sinir bozucu olabilir. Haşere denetim tedavisi yaptırmak için iyi para ödüyorsunuz ve evinize ya da böcek ilaçlama istanbul wolves işinize deva verildikten sonrasında hala böcekleri görmek cesaret kırıcı olabilir . Ara ara, tedaviden ilkin olduğu için daha çok hata varmış şeklinde hissedilebilir! Peki, ne veriyor? “Haşere kontrolüne girdikten sonrasında hala böcekler görüyorsam” diye sorabilirsiniz. 

Tedavi olduktan sonrasında olabilecek birkaç şey var. Kısa yanıt, bunun sebebi, adım atmak için fazlaca fazla hatanız olması, daha yeni hizmet almış olmanız ya da bu sizin ilk tedaviniz olabilir. İyi haber şu ki, hala böcek görüyorsanız, endişelenecek bir şey değil. Genellikle zararsızdır ve böcekler birkaç gün içerisinde ölür. Sadece konum bu şekilde değilse, Vinx bir güvence sunar ve yine hizmet vermekten saadet duyarız. Evinizin niçin hala böceklerle dolu olabileceğini inceleyelim.

Haşere Kontrolü Aldıktan Sonra Hala Hata Görüyorsam
Haşere Kontrolü Aldıktan Sonrasında Hala Hata Görüyorsam

Yeni servis yapılmış oldu

Ilginç görünebilir, sadece daha yeni hizmet aldıysanız, fazlaca fazla hatanızın olmasının sebebi bu olabilir. Daha ilkin önleyici bir tedavi görmediyseniz, muhtemelen öldürülecek fazlaca sayıda böcek vardı. Böcek ilacı bu böceklere bulaştığında, bu daima anında bir ölüm değildir. Bu bilhassa karıncalar için geçerlidir, sadece hamam böceklerinde de olabilir . Kimyasallar, kolonilerine geri döndükleri ve öteki herkesi besledikleri bir tür “yem” olarak tasarlanmıştır. Bu, koloniyi birkaç gün içerisinde öldürür, sadece ilk birkaç gün aktivitede artışa niçin olabilir.

Bütün böceklere yem verilmese de, böcek ilaçları tedaviden daha sonra böcekleri daha etken hale getirebilir. Çoğu zaman birkaç gün süresince böcekleri harekete geçirir, bu yüzden her zamankinden daha çok hata varmış şeklinde görünebilir. Gerçekte, böcek ilacına yaklaşıyorlar ve bu onları cezbediyor, bundan dolayı daha fazlası varmış şeklinde görünüyor. Bu kurnaz böcekler hakikaten saklanıyordu ve böcek ilacı onlardan kurtulacak.

Çoğu zaman tedaviden sonraki ilk on gün içerisinde böcek görüyorsanız, bunun tamamen düzgüsel bulunduğunu söylüyoruz. Sadece on gün geçişine karşın hataları görmeye devam ederseniz, bizlerden bir müdahale tarihi gelmiş olabilir. 

İlk tedavi

Birazcık ilkin bahsettiğimiz şeklinde, şayet önleyici haşere kontrolünüz yoksa, evinizde daha ilkin görmediğiniz birçok böcek saklanıyor olabilir. İlk tedaviniz olduğunda, ilk birkaç gün böceklerde bir artış görmeyi bekleyebilirsiniz. Evin içerisindeki böcekleri dışarı itmek için çalışıyoruz, sadece ara ara böcekler böcek ilacını dışarıdan kaçmaya çalışıyor ve evin içerisine giriyor. Bu, örümcek giderme , arı kontrolü , karınca kontrolü vb. herhangi bir hizmette olabilir . Bu, ilk tedavinizden sonrasında bir tek birkaç gün sürmelidir. 

Sadece, üstünden birkaç gün geçmişse ve hala böcekler görüyorsanız, bunun sebebi yumurta döngüsünün zamanında kesintiye uğramamış olması ve bunların pestisitin asla dokunmadığı yeni böcekler olması olabilir. Bu olduğunda, yine bir haşere denetim tedavisi yapılmalıdır. Bunun bir zorluk bulunduğunu anlayabiliriz, sadece çoğu zaman ilk tedaviden sonrasında tekrarlayan bir problem değildir. Artı, iyi haber şu ki, parasız hizmet veriyoruz! 

Hava Durumu

Son zamanlarda fazlaca yağmur yağdı mı? Bir ihtimal sıcaklıklar yükseliyor ve rutubet maksimuma ulaştı? Böceklerle alakalı entresan olan şey, hava koşullarından fazlaca fazla etkilenmeleridir. Yağmur yağdığında birçok böcek tıpkı bizim şeklinde ıslaklıktan kurtulmak talep eder. Yeraltından çıkıp evinizin kuruluğunu aradıkça karıncaların arttığını görmek yaygındır. Ve dışarısı sıcak olduğunda, daima daha çok böcek vardır. Sıcağı severler ve kışın çoğu zaman soğuktan kaçmak için saklanırlar. Yaz onlar için parasız bir oyundur, bu yüzden hava değişimiyle beraber bir artış doğaldır.

Sadece bu, onlarla uğraşmanız gerektiği anlamına gelmez. Hava, unutmayı tercih edeceğiniz bir sürü böceği ortaya çıkarıyorsa, sizi suçlamıyoruz. Yapabileceğiniz en iyi şey, bir takip randevusu ayarlayabilmemiz için Vinx’i aramak. Havayı denetim edemeyiz fakat böceklerden kurtulabiliriz.

Öteki nedenler

Her şeyde olduğu şeklinde, tedaviden sonrasında böceklerin ortaya çıkmasının birçok sebebi vardır. Hamam böcekleri ya da karıncalar ile yemekleri yüksek tutmak ve çöplerin birkaç günden fazla dışarıda kalmasına izin vermemek önemlidir. Bu, artık yemeğinizi arayan böcekleri çeker. Yerdeki kırıntılar bile minik karıncaları içeri girip onları aramaya çekebilir. Daha çok böcek çekebileceğinden, çocuklarınızın evde aleni yemek saklamadığından güvenli olun! Konum böyleyse ve kırıntılar ya da yiyecekler sebebiyle böcekler görüyorsanız, onlarla ilgilenmemiz için bizi arayın.

Yakınınızda boş bir arsa ya da inşaatın başlaması şeklinde birkaç başka sebep de evinizdeki böceklerin artmasına niçin olabilir. Evinizde meydana gelmese bile, böcekler daha güvenilir bir yer aramaya çalışabilirler, fakat şükür ki, böcek ilacımız hoş karşılanmadıklarını bilmelerini elde edecektir!

Ne yapsak

Böcekler gezinirken ve siz bir tek haşeresiz bir eviniz olsun istiyorsanız, bunu tamamen anlıyoruz. Hata görmemeyi beklemekten ve peşinden bir artış görmekten daha fena bir şey yoktur! Yardım etmek için buradayız. Yürüyen böcekleri gördüğünüzde yapabileceğiniz birkaç şey var. 

Yapılacak ilk şey, son hizmetinizin tarihini denetim etmektir. İçeriden mi yoksa dışarıdan mı tedavi olduğu mühim değil. Herhangi bir tedavi, gördüğünüz hata sayısında artışa niçin olabilir. Bir süredir bizimle birlikteyseniz, servisin yapıldığını ayrım etmemiş olabilirsiniz. Faturanızı deneyin ve hizmetin ne süre yapıldığını görün. Yeniyse, değerlendirmeden minimum on gün ilkin verin. Pestisitler çalışıyor, sadece bazıları öbürlerinden daha yavaş çalışıyor.

Bir müddet sonra hala yanlışlar görüyorsanız, bizi arayın. Yaşadığınız ve gördüğünüz yanlışlar hakkındaki sizinle konuşmaktan kıvanç duyarız. Bu bilgiyi kullanarak, takip tedavisi için bir buluşma ayarlayacağız. Bizler buna yine hizmet diyoruz. Tedavimizin işe yaradığını bildiğimiz için parasız hizmetler sunuyoruz. Bizim kadar sevinçli olmanızı istiyoruz, bundan dolayı garantimiz, böcekler gördüğünüzde ortaya çıkacağımızdır.

Tekrar hizmet nelerdir?

Tekrar hizmet, üç aylık tedavilerin haricinde gerçekleştirilen evin tedavisidir. Önleyici olan üç aylık tedavilerle, böcekleri görmeniz oldukca nadirdir. Hem de, komşuların evlerinden çıkan ya da tedaviler içinde fazlaca fazla yumurta bırakan yeni böcekler var. Bu olduğunda, bir yine hizmet sunuyoruz. 

Tekrar hizmet ile aynı tedaviyi yine alırsınız. Muayyen bir hata görüyorsanız, ondan kalıcı olarak kurtulmaya çalışmak için bilhassa bu hatayı tedavi edeceğiz. Şayet bu bir tek bütün böcek türlerinde bir artışsa, oradaki her şeyi tedavi ettiğimiz tertipli bir tedavi yapacağız. Haşeresiz bir evin önemini anlıyoruz ve oraya ulaşmanın süre alabileceğini biliyoruz. Bu nedenle kendimizi müşterilerimizin mutluluğuna adadık.

Haşere kontrolü iyi mi çalışır?

Haşere kontrolü hakikaten bir bilimdir. Bütün teknisyenlerimiz bu bilimde eğitilmiş ve sertifikalandırılmıştır, böylece eviniz hatasız olacaktır. Evinizi istediğimiz şekle sokmak için bu bilimle çalışmalıyız. Birtakım böcekler tedavilere değişik reaksiyon verir, bundan dolayı daima gördüğünüz muayyen böceklere bakılırsa uyarlanmış birden fazla böcek ilacı kullanırız.

Böcek ilacımız, böcekleri hiç içeri girmemeleri için evden uzaklaştırmaya çalışır. Hem de, ilk tedavide, etrafta yatan yumurta keselerini ve hala hayatta olan böcekleri öldürmek için içeride de tedavi edeceğiz. Çoğu zaman, böceklerin eve girmesini önlemek için ihtiyaç duyulan tek şey budur. Karıncalar şeklinde birtakım böceklerde koloniyi öldürmek için yem kullanmamız icap eder. Yemi bölgeler ve yanlarında götürürler, böylece ölmeleri birkaç gün sürebilir. 

İç ve dış spreyimiz ve karınca yemimizin yanı sıra bahçede de granül kullanıyoruz. Bu granüller, bahçede çimlerinizle uğraşabilecek bütün böcekleri öldürür. Buna, sonucunda eve giren büyük koloniler olabilen karınca yığınları da dahildir. 

Böcekleri öldürmek zor olabilir bundan dolayı vücutlarını sakınan kalınca bir dış iskelete sahiptirler, bundan dolayı böcekleri püskürtmek, öldürmek ve eve yaklaşmasını önlemek için birden fazla böcek ilacı kullanılır.

Tıkla Mesaj Gönder
WOLVES İLAÇLAMA
HOŞGELDİNİZ
Nasıl Yardımcı Olabiliriz..
Tıkla Hemen Ara