web analytics

iddaa tahminleri canlı iddaa

Haşere Kontrolü Aldıktan Sonra Hala Hata Görüyorsam?

Haşere Kontrolü Aldıktan Sonra Hala Hata Görüyorsam

Haşere Kontrolü Aldıktan Sonrasında Hala Hata Görüyorsam?

Haşere Kontrolü Aldıktan Sonra Hala Hata Görüyorsam? Wolves İlaçlama tedavi gördükten sonrasında böcekleri görmek sinir bozucu olabilir. Haşere denetim tedavisi yaptırmak için iyi para ödüyorsunuz ve evinize yahut böcek ilaçlama istanbul wolves işinize deva verildikten sonrasında hala böcekleri görmek cesaret kırıcı olabilir . Ara ara, tedaviden ilkin olduğu için daha çok hata varmış benzer biçimde hissedilebilir! Peki, ne veriyor? “Haşere kontrolüne girdikten sonrasında hala böcekler görüyorsam” diye sorabilirsiniz. 

Tedavi olduktan sonrasında olabilecek birkaç şey var. Kısa yanıt, bunun sebebi, adım atmak için oldukca fazla hatanız olması, daha yeni hizmet almış olmanız yahut bu sizin ilk tedaviniz olabilir. İyi haber şu ki, hala böcek görüyorsanız, endişelenecek bir şey değil. Genellikle zararsızdır ve böcekler birkaç gün içerisinde ölür. Sadece konum bu şekilde değilse, Vinx bir güvence sunar ve tekrar hizmet vermekten saadet duyarız. Evinizin niçin hala böceklerle dolu olabileceğini inceleyelim.

Haşere Kontrolü Aldıktan Sonra Hala Hata Görüyorsam
Haşere Kontrolü Aldıktan Sonrasında Hala Hata Görüyorsam

Yeni servis yapılmış oldu

Ilginç görünebilir, sadece daha yeni hizmet aldıysanız, oldukca fazla hatanızın olmasının sebebi bu olabilir. Daha ilkin önleyici bir tedavi görmediyseniz, muhtemelen öldürülecek oldukca sayıda böcek vardı. Böcek ilacı bu böceklere bulaştığında, bu devamlı anında bir ölüm değildir. Bu bilhassa karıncalar için geçerlidir, sadece hamam böceklerinde de olabilir . Kimyasallar, kolonilerine geri döndükleri ve öteki herkesi besledikleri bir tür “yem” olarak tasarlanmıştır. Bu, koloniyi birkaç gün içerisinde öldürür, sadece ilk birkaç gün aktivitede artışa niçin olabilir.

Bütün böceklere yem verilmese de, böcek ilaçları tedaviden sonrasında böcekleri daha etken hale getirebilir. Çoğu zaman birkaç gün süresince böcekleri harekete geçirir, bu yüzden her zamankinden daha çok hata varmış benzer biçimde görünebilir. Gerçekte, böcek ilacına yaklaşıyorlar ve bu onları cezbediyor, bu nedenle daha fazlası varmış benzer biçimde görünüyor. Bu kurnaz böcekler hakikaten saklanıyordu ve böcek ilacı onlardan kurtulacak.

Çoğu zaman tedaviden sonraki ilk on gün içerisinde böcek görüyorsanız, bunun tamamen düzgüsel bulunduğunu söylüyoruz. Sadece on gün geçişine karşın hataları görmeye devam ederseniz, bizlerden bir müdahale tarihi gelmiş olabilir. 

İlk tedavi

Birazcık ilkin bahsettiğimiz benzer biçimde, şayet önleyici haşere kontrolünüz yoksa, evinizde daha ilkin görmediğiniz birçok böcek saklanıyor olabilir. İlk tedaviniz olduğunda, ilk birkaç gün böceklerde bir artış görmeyi bekleyebilirsiniz. Evin içerisindeki böcekleri dışarı itmek için çalışıyoruz, sadece bazı zamanlar böcekler böcek ilacını dışarıdan kaçmaya çalışıyor ve evin içerisine giriyor. Bu, örümcek giderme , arı kontrolü , karınca kontrolü vb. herhangi bir hizmette olabilir . Bu, ilk tedavinizden sonrasında yalnız birkaç gün sürmelidir. 

Sadece, üstünden birkaç gün geçmişse ve hala böcekler görüyorsanız, bunun sebebi yumurta döngüsünün zamanında kesintiye uğramamış olması ve bunların pestisitin asla dokunmadığı yeni böcekler olması olabilir. Bu olduğunda, yine bir haşere denetim tedavisi yapılmalıdır. Bunun bir zorluk bulunduğunu anlayabiliriz, sadece çoğu zaman ilk tedaviden sonrasında tekrarlayan bir problem değildir. Artı, iyi haber şu ki, parasız hizmet veriyoruz! 

Hava Durumu

Son zamanlarda oldukca yağmur yağdı mı? Bir ihtimal sıcaklıklar yükseliyor ve rutubet maksimuma ulaştı? Böceklerle alakalı ilgi çekici olan şey, hava koşullarından oldukca fazla etkilenmeleridir. Yağmur yağdığında birçok böcek tıpkı bizim benzer biçimde ıslaklıktan kurtulmak talep eder. Yeraltından çıkıp evinizin kuruluğunu aradıkça karıncaların arttığını görmek yaygındır. Ve dışarısı sıcak olduğunda, devamlı daha çok böcek vardır. Sıcağı severler ve kışın çoğu zaman soğuktan kaçmak için saklanırlar. Yaz onlar için parasız bir oyundur, bu yüzden hava değişimiyle beraber bir artış doğaldır.

Sadece bu, onlarla uğraşmanız gerektiği anlamına gelmez. Hava, unutmayı tercih edeceğiniz bir sürü böceği ortaya çıkarıyorsa, sizi suçlamıyoruz. Yapabileceğiniz en iyi şey, bir takip randevusu ayarlayabilmemiz için Vinx’i aramak. Havayı denetim edemeyiz fakat böceklerden kurtulabiliriz.

Öteki nedenler

Her şeyde olduğu benzer biçimde, tedaviden sonrasında böceklerin ortaya çıkmasının birçok sebebi vardır. Hamam böcekleri yahut karıncalar ile yemekleri yüksek tutmak ve çöplerin birkaç günden fazla dışarıda kalmasına izin vermemek önemlidir. Bu, artık yemeğinizi arayan böcekleri çeker. Yerdeki kırıntılar bile ufak karıncaları içeri girip onları aramaya çekebilir. Daha çok böcek çekebileceğinden, çocuklarınızın evde aleni yemek saklamadığından güvenilir olun! Vaziyet böyleyse ve kırıntılar yahut yiyecekler sebebiyle böcekler görüyorsanız, onlarla ilgilenmemiz için bizi arayın.

Yakınınızda boş bir arsa yahut inşaatın başlaması benzer biçimde birkaç başka sebep de evinizdeki böceklerin artmasına niçin olabilir. Evinizde meydana gelmese bile, böcekler daha emin bir yer aramaya çalışabilirler, fakat şükür ki, böcek ilacımız hoş karşılanmadıklarını bilmelerini elde edecektir!

Ne yapsak

Böcekler gezinirken ve siz yalnız haşeresiz bir eviniz olsun istiyorsanız, bunu tamamen anlıyoruz. Hata görmemeyi beklemekten ve peşinden bir artış görmekten daha fena bir şey yoktur! Yardım etmek için buradayız. Yürüyen böcekleri gördüğünüzde yapabileceğiniz birkaç şey var. 

Yapılacak ilk şey, son hizmetinizin tarihini denetim etmektir. İçeriden mi yoksa dışarıdan mı tedavi olduğu mühim değil. Herhangi bir tedavi, gördüğünüz hata sayısında artışa niçin olabilir. Bir süredir bizimle birlikteyseniz, servisin yapıldığını ayrım etmemiş olabilirsiniz. Faturanızı deneyin ve hizmetin ne süre yapıldığını görün. Yeniyse, değerlendirmeden minimum on gün ilkin verin. Pestisitler çalışıyor, sadece bazıları ötekilerden daha yavaş çalışıyor.

Bir müddet sonra hala yanlışlar görüyorsanız, bizi arayın. Yaşadığınız ve gördüğünüz yanlışlar ile alakalı sizinle konuşmaktan kıvanç duyarız. Bu bilgiyi kullanarak, takip tedavisi için bir buluşma ayarlayacağız. Hepimiz buna tekrar hizmet diyoruz. Tedavimizin işe yaradığını bildiğimiz için parasız hizmetler sunuyoruz. Bizim kadar sevinçli olmanızı istiyoruz, bu nedenle garantimiz, böcekler gördüğünüzde ortaya çıkacağımızdır.

Yine hizmet nelerdir?

Yine hizmet, üç aylık tedavilerin haricinde gerçekleştirilen evin tedavisidir. Önleyici olan üç aylık tedavilerle, böcekleri görmeniz oldukca nadirdir. Aynı zamanda, komşuların evlerinden çıkan yahut tedaviler içinde oldukca fazla yumurta bırakan yeni böcekler var. Bu olduğunda, bir tekrar hizmet sunuyoruz. 

Yine hizmet ile aynı tedaviyi yine alırsınız. Muayyen bir hata görüyorsanız, ondan kalıcı olarak kurtulmaya çalışmak için bilhassa bu hatayı tedavi edeceğiz. Şayet bu yalnız bütün böcek türlerinde bir artışsa, oradaki her şeyi tedavi ettiğimiz tertipli bir tedavi yapacağız. Haşeresiz bir evin önemini anlıyoruz ve oraya ulaşmanın süre alabileceğini biliyoruz. Bu nedenle kendimizi müşterilerimizin mutluluğuna adadık.

Haşere kontrolü iyi mi çalışır?

Haşere kontrolü hakikaten bir bilimdir. Bütün teknisyenlerimiz bu bilimde eğitilmiş ve sertifikalandırılmıştır, böylece eviniz hatasız olacaktır. Evinizi istediğimiz şekle sokmak için bu bilimle çalışmalıyız. Birtakım böcekler tedavilere değişik reaksiyon verir, bu nedenle devamlı gördüğünüz muayyen böceklere bakılırsa uyarlanmış birden fazla böcek ilacı kullanırız.

Böcek ilacımız, böcekleri hiç içeri girmemeleri için evden uzaklaştırmaya çalışır. Aynı zamanda, ilk tedavide, etrafta yatan yumurta keselerini ve hala hayatta olan böcekleri öldürmek için içeride de tedavi edeceğiz. Çoğu zaman, böceklerin eve girmesini önlemek için ihtiyaç duyulan tek şey budur. Karıncalar benzer biçimde birtakım böceklerde koloniyi öldürmek için yem kullanmamız icap eder. Yemi bölgeler ve yanlarında götürürler, böylece ölmeleri birkaç gün sürebilir. 

İç ve dış spreyimiz ve karınca yemimizin yanı sıra bahçede de granül kullanıyoruz. Bu granüller, bahçede çimlerinizle uğraşabilecek bütün böcekleri öldürür. Buna, sonucunda eve giren büyük koloniler olabilen karınca yığınları da dahildir. 

Böcekleri öldürmek zor olabilir bu sebeple vücutlarını korumuş olan kalınca bir dış iskelete sahiptirler, bu nedenle böcekleri püskürtmek, öldürmek ve eve yaklaşmasını önlemek için birden fazla böcek ilacı kullanılır.

Tıkla Mesaj Gönder
WOLVES İLAÇLAMA
HOŞGELDİNİZ
Nasıl Yardımcı Olabiliriz..
Tıkla Hemen Ara