iddaa tahminleri canlı iddaa

Haşere Kontrolü için Evden Ayrılmak Gerekir mi?

Haşere Kontrolü için Evden Ayrılmak Gerekir mi?

Haşere Kontrolü için Evden Ayrılmak Icap eder mi?

Haşere Kontrolü için Evden Ayrılmak Gerekir mi? Wolves İlaçlama Birçok ev sahibi, haşere denetim tedavisinden sonrasında evde kalmanın yahut bir süreliğine ayrılmanın güvenilir olup olmadığını merak ediyor. Her neyse ki haşere kontrolü sebebiyle evinizden çıkmanıza gerek yok. Günümüzün haşere denetim şirketleri böcek ilaçlama istanbul wolves zehirli kimyasalları terk etti ve meskeninizi haşerelerden uzak tutmak için güvenilir ve organik alternatiflere geçti.

Çağıl haşere denetim spreyleri hem iç bununla beraber dış mekanlarda güvenle kullanılabilir, bundan dolayı evinizden ayrılmanız için hiç bir niçin yoktur. Sadece teknisyenler, tedavinin kuruması için ortalama 15 dakika beklemenizi isteyeceklerdir. Ivedi kurur ve ciddi bir soruna yol açmaz ve kalıntı bırakmaz. Çocuklarınızın yahut evcil hayvanlarınızın kaygan ürünle münasebet etmesi niteliğinde, ellerini yahut patilerini iyice sudan geçirin ve ağızlarından uzak tutun. Gelişmiş haşere denetim tedavileri sevdikleriniz için güvenlidir, sadece kemirgenleri, böcekleri ve böcekleri kökten giderme hikayesinde son aşama etkilidir.

Haşere Kontrolü için Evden Ayrılmak Gerekir mi?
Haşere Kontrolü için Evden Ayrılmak Icap eder mi?

Haşere Denetim Hizmeti Ziyaretinden Beklenecek Şeyler

Bir ev sahibi olarak, haşerelerin evinizi işgal etmesini önlemek için birçok iyi nedeniniz var. Sözgelişi termitler ciddi yapısal hasara niçin olabilirken, kemirgenler sizi ve ailenizi ciddi sıhhat sorunları riskiyle yüz yüze bırakabilir . Bundan dolayı, evinizin ve ailenizin güvenliğini sağlamak için oldukça muhtelif haşere denetim hizmetleri sunan güvenli bir yok edici aramak oldukça önemlidir.

Haşere kontrolünün iyi mi çalıştığına aşina değilseniz, haşere denetim servisi ziyaretinden beklemeniz ihtiyaç duyulan birkaç şey :

 • Tanıtım

Haşere denetim uzmanları evinizi ziyaret ettiğinde üniforma giymeli ve varışta kendilerini tanıtmalıdır. Problemi belirlemek ve şüpheli erişim noktalarını belirlemek için evinizin içini ve dışını inceleyeceklerdir. Sual sormaktan yahut endişelerinizi onlara bildirmekten çekinmeyin.

 • Giriş Noktası Denetimi

Yok ediciler, kemirgenlerin, böceklerin ve böceklerin eve girebileceği borular, tavan araları, tarama alanları, kapılar ve pencereler dahil olmak suretiyle bütün şüpheli giriş noktalarını denetleyecektir. Zararlıların girmesine izin verebilecek çatlak ve boşlukları aramaları gerekeceğinden, araştırma periyodu birazcık süre alabilir.

 • Saha Muayenesi

Haşere denetim denetimi ek olarak bahçenizi ve mülkünüzün geri kalanını da ihtiva eder. Dış mekanı denetlemek ek olarak teknisyenlerin potansiyel kaygı alanlarını bulmasına ve gelecekteki haşere problemlerini önlemesine destek verir.

 • Rutubet Kontrolü

Yok ediciler ek olarak el fenerleri ve rutubet ölçer şeklinde aletler kullanarak evinizin içerisinde ve etrafında nemli alanlar arayacaktır. Zararlılar nemli bölgelere çekilir ve gelişirler.

 • İnceleme ve Raporlama

Birtakım yok ediciler, periyodu size açıklarken kolayca gözden geçirebilmeleri için bulgularını kaydedecektir. Doğru haşere denetim tedavisini kurmak için bütün mühim detayları bir araya getirmeleri için onlara süre tanıyın.

 • Münakaşa

Bütün verileri bir araya getirdikten sonrasında, haşere denetim uzmanı bulgularını, mevcut problemi çözme yaklaşımını ve gelecekteki sorunların önlenmesini tartışacaktır. Sorularınızı ve endişelerinizi dile getirmek için mükemmel bir süre.

Haşere Denetim Tedavisine Iyi mi Hazırlanılır

Bir haşere denetim firması kiralamak, değişik türdeki ev haşerelerini güvenilir ve etken bir halde ortadan kaldırmak için en iyi çözümdür. Ustalaşmış yok ediciler muhtelif haşere denetim hizmetleri sunarken , evinizin istenmeyen misafirlerden arınmış olmasını sağlamak için üzerinize düşeni yapmalısınız.

Evinizi haşere denetim tedavisine hazırlamak için bu yararlı ipuçlarına göz atın.

Haşere denetim tedavisinden ilkin:

 • Erişim

Evinizin köşelerini temizleyerek haşere denetim teknisyenlerine erişim kolaylığı sağlayın. Bu, haşerelerin geliştiği köşelere kolayca girmelerini sağlar. Ek olarak mobilya ve aletlerin çıkarılması, tedavi esnasında ihtimaller içinde kimyasal dökülme ve spreylerden korur.

 • Pak

Tedaviden ilkin zemini iyice paspaslayın. Bu, tedavinin yapışmasını ve etkinliğini artırmaya destek olarak uzun vadeli sonuçlar sağlar.

 • Kıyafet ve Mobilya

Kıyafetleri, oyuncakları, hela malzemelerini, çarşafları, örtüleri, yastıkları, minderleri, şilteleri, tabloları vb. plastikle sarın ve dolapların içerisinde saklayın. Çekmecelerin ve kapıların boşluklarını kapatmak için geniş bir selotape kullanın. Sandalyeleri, masaları ve kanepeleri örtmek için plastik sargı kullanın. Kimyasallar içlerinden geçebileceğinden bez çarşaf kullanmaktan kaçının.

 • Mutfak ve Yiyecek Alanı

Tezgahlarınızı temizlediğinizden ve mümkünse tabak, bardak, bardak, mutfak eşyaları, çatal bıçak ekibi vb. plastik gizleme kaplarında sakladığınızdan güvenilir olun. Haşereleri cezbettikleri için mutfak dolaplarının ilaçlanması icap eder . Mikrodalga fırınınız şeklinde ufak mutfak aletlerini mutfaktan çıkarın. Olası değilse, fişten çekin ve plastik ambalajla örtün. Kirlenmeyi önlemek için su filtrenizin çıkışını plastikle sarın. Bütün yemekleri kalınca plastik kaplarda saklayın. Baharatları ve cipsleri buzdolabınızın içerisinde saklayabilirsiniz.

 • Evcil Hayvanlar

Haşere denetim teknisyenleri, haşere denetim tedavisi esnasında çoğu zaman evcil hayvanlarınızı arkadaşınızın evine bırakmanızı önerir. Bir akvaryumunuz var ise, plastikle sıkıca kapattığınızdan güvenilir olun. Balıkları zaman süresince kafi yemle besleyin. En son, havadaki kimyasalları suya emmesini önlemek için akvaryum hava pompasını kapatın.

 • Banyo

Püskürtme yapılacaksa banyonuzun tamamen boşaltılması icap eder. Tedaviden sonrasında diş fırçanızı, diş ipinizi, tıraş bıçağınızı, sabunlarınızı ve deterjanlarınızı değiştirin.

Haşere Denetim Tedavisinden Sonrasında

 • Beklemek

Tedaviden sonrasında yok edici, evinize dönmeden ilkin birkaç dakika beklemenizi öneri edecektir.

 • Derhal Temizlemeyin

İmha edici, tedaviden sonrasında hiç bir pislik bırakmasa da, alanınızı süpürmemeniz yahut paspaslamamanız önerilir. Temizliğe ne süre devam etmeniz gerektiği size söylenecektir. Tedavinin etkinliğini korumak için yedi gün süresince derin temizlikten kaçının.

 • Etrafta Kağıt Bırakmayın

Birçok zararı dokunan kağıt üstünde beslenir. Ihtimaller içinde yine istilayı önlemek için kaygan kağıtları, eski gazete ve dergileri ve market poşetlerini derhal atın.

 • Kendini koru

Nesneleri açarken bir çift tek kullanımlık eldiven giyinin. Haşere denetim teknisyeni etraf dostu haşere denetim ürünleri kullansa da, cildinizi direkt temastan korumak tekrar de önemlidir.

 • Zararlıları Denetim Etmeye Devam Edin

Tedaviden günler sonrasında azalan sıklıkta ölü zararlıları bulmaya devam edeceksiniz. Haşerelerin bulaştığı alanları tertipli olarak deneyin ve pak tutun. Öteki zararlıları çekebilecekleri ve yine istilaya niçin olabilecekleri için ölü haşereleri attığınızdan güvenilir olun.

Günümüzün haşere kontrol şirketleri , çevreyi ve müşterilerinin sağlığını korumak için doğal yahut organik tedaviler kullanıyor. Sadece, evinizde biri hamileyse yahut alerjisi var ise, öncesinden haşere denetim teknisyenini bilgilendirin. Eviniz güvenilir kabul edilene kadar bölgeden uzak durmalıdırlar.

Tıkla Mesaj Gönder
WOLVES İLAÇLAMA
HOŞGELDİNİZ
Nasıl Yardımcı Olabiliriz..
Tıkla Hemen Ara