iddaa tahminleri canlı iddaa

Haşere kontrolü ne kadar sürer?

Haşere kontrolü ne kadar sürer?

Haşere kontrolü ne kadar sürer? Wolves İlaçlama Haşere denetim tedavilerinin mülkteki her türlü böcek ilaçlama istanbul wolves istenmeyen ziyaretçiyi – karıncalar, sıçanlar, pireler ve daha fazlasını – öldürmüş olduğu kanıtlanmıştır.

Haşere kontrolü ne kadar sürer?
Haşere kontrolü ne kadar devam eder?

Haşere kontrolü ne kadar devam eder?

Hafifçe haşere kontrolünün yaklaşık süresi en az 3 haftadır , ortalama olarak; için ise aritma aşırı pest kontrolü t , bunun sürebilir yahut daha çok 90 gün .

Kararlı vakit, kullanılan haşere denetim tedavisinin türüne bağlı olarak hala değişebilir. Değişik haşere denetim tedavileri vardır ve en yaygın ikisi insektisitler ve kemirgen öldürücülerdir . Bu haşere denetim tedavileri, bir sıvı yahut katı gibi olabilir.

1. Böcek öldürücüler

Böcek öldürücüler, karıncalar, hamamböcekleri, termitler ve daha fazlası benzer biçimde değişik böcek türlerini hedefler. Böcek türü başına haşere kontrolü ne kadar devam eder? Böcek türü başına böcek öldürücülerin etkinliği, haşere denetim tedavisinin şekline bağlıdır:

  • İçin haşarat denetim tedavi sıvı formda, karıncalar anında ölür. Kullanılacak en iyi sıvı biçimli haşere denetim tedavisi, deltametrin yahut permetrin bileşenleri içeren ürünlerdir. Karıncaları öldürmedeki etkinliğinin yanı sıra, bu iki bileşenin astım hastaları ve hamilelik esnasında bile emin olduğu tanınmaktadır.

Sadece iki hafta sonrasında karıncalar hala hayattaysa, sıvıyı katı bir haşere denetim tedavisine dönüştürmek en iyisidir. Katı formda haşere denetim tedavisi çoğu zaman daha uzun devam eder şundan dolayı karıncalar onu yuvalarına taşıyabilir ve diğerlerine bulaştırabilir. Katı formdaki haşere denetim tedavisinin başarısını sağlamak için 3 hafta bekleyebilirsiniz . Sadece karıncalar hala hayattaysa, yuvalarını bulmak ve anında öldürmek için oldukça zehirli sıvı formlu haşere denetim tedavisi kullanmak en iyisidir .

Karınca yuvasını tespit edemiyorsanız yahut yuva duvarların içindeyse, ustalaşmış bir haşere denetim uzmanı tutmanız önerilir . Bir çok haşere denetim firması 6 haftaya kadar sürebilen tedaviler kullanır.

  • Hamamböceği haşere denetim tedavileri sıvı, jel ve katı formda gelir . Bu haşere denetim tedavilerinin iyi bir pozitif yanları, tali bir bulaşma yöntemiyle bile öteki hamamböceklerini etkileyebilmesidir. Hamamböceği haşere denetim tedavisini aldığında, tükürüğü, dışkısı yahut kadavrası ile direkt i·lişki eden herhangi bir hamamböceği de enfekte olacaktır.

Hamamböceği haşere kontrolü ne kadar devam eder? Bu haşere denetim tedavisinin yaklaşık uzunluğu  6 haftadır . Hamamböcekleri hala görünür ve canlıysa, haşere denetim uzmanınızı yine arayın yahut ısıl muamele hizmetleri de sunan yeni bir adet kiralayın. Bu haşere denetim tedavisi %100 kimyasal içermez ve yumurtadan yetişkine kadar hamamböceklerini öldürebilir. Isıl muamele 120 güne kadar sürebilir , sadece devamlı tekrar tedavi olması icap eder.

  • Termit haşere denetim tedavileri sıvı, katı ve toz halinde gelir . Katı yahut toz halinde bir haşere denetim tedavisi kullanıyorsanız, her dört haftada bir denetim etmeniz gerekecektir.

Sağlam ve kuvvetli haşere denetim tedavileri her 4 yahut 12 haftada bir yemi denetim etmenizi gerektirir Bu ilerleme yavaş olabilir, sadece evinizi bir sene süresince termitlerden uzak tutmanızı sağlayabilir. Sıvı biçimli haşere denetim tedavisi, termiti anında öldürmeyebilir, sadece bu haşere denetim tedavisinin iyi yanı, direkt i·lişki yöntemiyle öteki termitlere de bulaşabilir ve 5 yıla kadar sürebilir .


Ek olarak şunu da okuyabilirsiniz: 


 2. Rodentisitler

Kemirgen öldürücüler katı formda gelir ve çoğu zaman yemlerle beraber kullanılır. Kullanılacak en iyi kemirgen öldürücüler, ikinci nesil pıhtılaşma önleyici – Brodifacoum, Bromodialone, Difenacoum ve Difethialone içeren ürünlerdir . Bu bileşenlerin kemirgenler üstünde onları tek bir beslemede öldürecek aşırı bir tesiri vardır . Sadece yeniden de birinci nesil pıhtılaşma önleyici – Warfarin, Chlorophacinone ve Diphacinone kullanabilirsiniz .

Sürebileceği vakit, evde haiz olduğunuz kemirgenlerin sayısına ve onu yerleştirdiğiniz konuma bağlıdır. Kemirgenlerin ana giriş yoluna yerleştirirseniz, her 12 saatte bir yahut 2 günde bir tekrar doldurmanız icap eder .

Rodentisitlerin tek dezavantajı, evcil hayvanlarınıza ve öteki yırtıcı hayata da zarar verebilmesidir. Evcil hayvanlarınıza ve öteki yırtıcı hayvanlara zarar vermemek için onu ulaşamayacakları bir yere yerleştirmeniz icap eder. Ek olarak, ölü kemirgenleri hemen atın. Bunun sebebi, yaban yaşamı zehirli kemirgeni bir kere yediğinde, zehirden de etkilenecektir.

Kemirgenlerin evinizde tam olarak nerede yaşamış olduğu ile alakalı hiç bir fikriniz yoksa, ustalaşmış bir haşere denetim uzmanı çağırmanız önerilir. Kemirgenlerin ana yerini tespit edecek deneyime ve donanıma sahiptirler. Ek olarak, bütün kemirgenleri tek bir spreyde yok edebilen hususi bir kimyasal haşere denetim tedavisi kullanırlar. Bu haşere denetim tedavisinin tek dezavantajı, yalnız kısa bir müddet sürmesidir.

Kemirgenler için hangi haşere denetim tedavisini kullanırsanız kullanın, mülkünüzdeki bütün delikleri kapattığınızdan her zaman güvenli olun. Bu, kemirgenlerin mülkünüze hiç girmemesini sağlamak içindir.

Haşere denetim tedavisi haşerenin yok edilmesinde etkilidir. Ne yazık ki, insanların sağlığına da zarar verebilir. Ailenin güvenliğini sağlamak için devamlı etiket talimatlarını okumanız icap eder. Toksisite seviyesini (hafifçe, orta yahut yüksek) ve var ise etiket uyarısını (dikkat, evlatların ulaşamayacağı ve tehlikeli zehir) ne olursa olsun okumalısınız.

Tıkla Mesaj Gönder
WOLVES İLAÇLAMA
HOŞGELDİNİZ
Nasıl Yardımcı Olabiliriz..
Tıkla Hemen Ara