web analytics

iddaa tahminleri canlı iddaa

Hizmet standardı ve ücretlendirme politikası

Hizmet standardı ve ücretlendirme politikası

Hizmet standardı ve ücretlendirme politikası

Hizmet standardı ve ücretlendirme politikası Wolves İlaçlama belediyenin etraf sağlığı hizmeti, aşağıda belirtilen haşere türleri için tedaviler sunmaktadır – böcek ilaçlama istanbul wolves çevrimiçi bir haşere denetim tedavisi için rezervasyon yaptırabilir  ya da daha çok informasyon için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çevrimiçi bir sorgulama yaparken, bir sonraki müsait buluşma ile alakalı informasyon veren bir e-posta ve çevrimiçi ödemelerimize bir irtibat alacaksınız. Ücretler, cevap süreleri, alan kişi hizmetleri ve hizmet kalitesi ile alakalı informasyon için Hizmet Standardımızı ve Ücretlendirme Politikamızı okuyunuz .

Haşere tedavileri ücretlidir ve herhangi bir halde kontrol edilmiş faydanın katılması niteliğinde ücretinde bir arama tutarı ihtiva eder. Informasyon için ücretler ve ücretler bölümünü ziyaret edin .

Hizmet standardı ve ücretlendirme politikası
Hizmet standardı ve ücretlendirme politikası

pireler

Böcek öldürücüler, salgın edilmiş binaları tedavi etmek ve onları yine istiladan korumak için kullanılabilir. Ek olarak evcil hayvanlar direkt tedavi edilebilir. Ev sahibi hayvanlarda kullanılmak suretiyle hususi olarak formüle edilmiş ve tescil edilmiş böcek öldürücü mamüller mevcuttur. Hayvanlara yalnız bu mamüller uygulanmalı ve üreticinin talimatlarına uyulmasına itina gösterilmelidir.

Tedavi: 2 gün cevap süresi.

fareler

Fare sorununuz bulunduğunu düşünüyorsanız, istilayı denetlemek için ustalaşmış yardım almalısınız. Bir probleminin ilk emareleri büyük ihtimalle mala zarar gelmesi, pislikler (oval şekilli ve ½ ila ¾ inç boyunda) ve yerde gözüken deliklerdir. Bununla beraber, aşağıdaki bayağı kurallar bir salgın riskini en aza indirmeye destek olabilir:

 • Fazla yiyecek artıklarını gece süresince dışarıda bırakmayın
 • Bütün ev çöplerini çöp kutusuna atın ve kapağı kapalı tutun
 • Bu alanda yuva yapacakları için bahçedeki alanların çöple yığılmasına ya da aşırı büyümesine izin vermeyin.

Tedavi:

 • Evimizdeki fareler – İlk şikayetten itibaren 1 gün cevap süresi
 • Ev dışındaki sıçanlar – İlk şikayetten itibaren 5 gün cevap süresi.

Bu maliyete en çok üç ziyaret dahildir – ilk ziyaret, yemi değerlendirmek ve bırakmaktır. İkinci ziyaret, yem alımını değerlendirmek ve gerekirse daha çok yem geçirmek için 3 hafta sonradır. Üçüncü ziyaret, yem kutularını ve kullanılmayan yemleri çıkarmak için 3 hafta sonrasında. Haşere Denetim Görevlisi ile görüştükten sonrasında, 3’ten fazla ziyaretin lüzumlu olduğuna karar verilirse, ek bir ücret alınacaktır.

fareler

Farelerin istilası, üreme hızları sebebiyle denetlemek bilhassa zor olabilir.

Bu şekilde bir istilanın oluşmasını önlemek için, dışlama devamlı birincil denetim yöntemi olmalıdır. 5 mm’den büyük bütün boşluklar harç, ağ ya da fırça/kıl şeritleri kullanılarak kapatılmalı ve yukarıya ve bir mülkün çatısına doğru büyüyen nebat örtüsü kesilmelidir. Ufak parmağınızı bir boşluktan geçirebilirseniz, sıçan de sıkabilir!

Sene süresince mülkün içerisinde ve haricinde devamlı tertipli bakım kontrolleri yapılmalıdır. Çöpler ağzı sıkıca kapatılmış bir kutuda saklanmalı ve kuşlar için yem bırakılmamalıdır.

Tedavi
Belediye, ilçede yaşayan sakinler için farelerin tedavisi için ücretli bir hizmet sunmaktadır. Tedavi, hem halkın aynı zamanda öteki hayvanların güvenliğini sağlamak için Konsey prosedürlerine uyan nitelikli Haşere Denetim Görevlileri tarafınca gerçekleştirilir.

 • Evin içerisindeki fareler – 3 gün reaksiyon süresi.

Tahta kurusu

Tahtakuruları istilasıyla uğraşırken muhtemelen ustalaşmış desteğe ihtiyacınız olacak ve Rushcliffe Belediye Meclisi ücretli bir hizmet sunuyor.

İstila edilen odalara geniş spektrumlu artık böcek ilacı püskürtülmeli, karyolalara, süpürgeliklere, duvar anahtarlarına ve böcekleri barındırabilecek öteki çatlak ve yarıklara bilhassa dikkat edilmelidir.

Olası olan her yerde, ihtimaller içinde saklanma bölgeleri, artık bir çatlak ve çatlak tedavisi ile tedaviden sonrasında kapatılmalıdır.

eşekarısı

Wolves İlaçlama, eşekarısı tedavisi için ücretli bir hizmet sunmaktadır. Kendi tedavinizi yapmayı düşünüyorsanız, pestisit kabının etiketini okuyunuz ve talimatları dikkatlice izleyin.

Tedavi: en çok bir ziyaret. Toz böcek ilacı ile tek bir yuvanın püskürtülmesi. Tedaviden ilkin ya da tedavi esnasında ek ayrı yuvalar belirlenirse, bunlar ek bir düşük maliyetle tedavi edilebilir.

 • Yaban arıları – 5 gün reaksiyon süresi.

Arılar

Wolves İlaçlama, arıların bir çok zararı olan olarak görülmediği için arıların tedavisine yönelik bir hizmet sağlamamaktadır. Yardım ve öneri için kontrol edin .

Bir bal arısı sürüsü toplanması gerekiyorsa, size en yakın toplayıcının detaylarını bulabilirsiniz. Lütfen SADECE bal arılarının toplanacağına dikkat edin, bu yüzden lütfen bal arısı olduklarını teyit etmeden arıcı ile iletişime geçmeyin. Sürü internet sayfanız var mı, başka herhangi bir arı türü bulunmadığınız için hakkaten bal arılarınız olup olmadığını denetim edebilirsiniz . 

Hizmet standardı ve ücretlendirme politikası

Wolves İlaçlama, ilçedeki hem sakinler aynı zamanda ticari işletmeler için bir haşere denetim hizmeti vermektedir. Kapsamlı, kaliteli bir haşere denetim hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz ve malum bir halk sağlığı riski taşıyan haşereleri ele almak için kaynakların kullanımına öncelik vermeye çalışıyoruz.
 
Haşere tedavileri ücretlidir ve aşağıdaki araçlarla kontrol edilmiş faydalardan herhangi birinin katılması niteliğinde

 • Gelir desteği
 • Mesken yardımı
 • Çalışan Aileler vergi kredisi
 • Gelire dayalı iş arayanlar ödeneği
 • Engelli bireyin vergi kredisi.
 • Konsey vergi pozitif yanları

Haşere denetim hizmeti şu anda 08:30 ile 16:00 saatleri içinde iş koşturmacasındadır.

Aşağıdaki hizmetler mevcuttur ve aktüel fiyatlar ücretler ve ücretler bölümünde bulunabilir:

 • Evimizdeki fareler – İlk şikayetten itibaren 1 gün cevap süresi
 • Evin dışındaki fareler – İlk şikayetten itibaren 5 gün cevap süresi.
 • Evin içerisindeki fareler – 3 gün reaksiyon süresi
 • Tahtakuruları – 2 gün cevap süresi
 • Hamamböcekleri – 2 gün reaksiyon süresi
 • Pireler – 2 gün reaksiyon süresi
 • Yaban arıları – 5 gün cevap süresi
 • Evin içerisinde ya da etrafında karıncalar*  – 5 gün reaksiyon süresi
 • Benler  – 5 gün reaksiyon süresi
 • Sincaplar  – 5 gün reaksiyon süresi
 • Halı Böceği  – 5 gün reaksiyon süresi
 • Güveler  – Yalnızca Öneri – Parasız – (5 gün cevap süresi)
 • Kitap Biti – Yalnızca Öneri – Parasız – (5 gün cevap süresi)
 • Earwigs  – Yalnızca Öneri – Parasız – (5 gün cevap süresi)
 • Sinekler  – Yalnızca Öneri – Parasız – (5 gün cevap süresi)
 • Tilkiler   – Yalnızca Öneri – Parasız – (5 gün cevap süresi)
 • Arılar  – Yalnızca Öneri – Parasız – (5 gün cevap süresi)

Lütfen yoğun sezonda hususi bir yüklenicinin bizim adımıza haşere denetim tedavileri gerçekleştirebileceğini ihmal etmeyin.

Sinekler şeklinde birtakım rahatsız edici zararlılar için, istilaların direkt tedavi edilmesi oldukca rahat olduğu için ya da lüzumlu tedavi uzun süreceğinden ve Konseyin gerçekleştirmesi ergonomik olmayacağından, tedaviler yapılmamaktadır. Mümkünse önleyici öneri verilecektir.

Güvenlik ve emniyet

Tedavi esnasında hazır bulunmayı ayarladıysanız, Haşere Denetim Görevlisi size Rushcliffe kimliğini gösterecektir. Bir birey otomatikman bir rozet ya da eşdeğeri üretmiyorsa, devamlı hüviyet belgesini görmeyi isteyin.

Konsey, esenlik ve emniyet mevzuatı kapsamındaki görevlerini kabul eder ve yürütülen haşere denetim tedavilerinden meydana gelen herhangi bir esenlik riskini önlemek için makul olan bütün ergonomik adımları atar.

Öteki hayvanların tali zehirlenme riskini en aza indirmek için ölü kemirgenlerin atılması için emin bir prosedürle beraber kullanılan pestisit çeşidini ayrıntılandıran bir emniyet informasyon broşürü devamlı tesiste bırakılır. 

Sıçanlar ve fareler mevzubahis olduğunda, Haşere Denetim Görevlileri, tedavinin etkinliğini denetlemek ve olası olan yerlerde kullanılmayan kemirgen öldürücü ilaçları toplamak için binayı yine ziyaret edecektir.

icra

Mesken ve/ya da ticari binaların işgalcileri haşarat çeken çöplerin birikmesine izin verdiyse, yaptırım uygulayabiliriz ve alacağız.

Alan kişi Hizmetleri

Gayemiz müşterilere anlayışlı, kibar ve bereketli bir halde hareket etmektir.

Ne yazık ki, meydana getirilen işin doğası gereği muayyen buluşma saatleri verilememektedir. Karşılıklı olarak müsait bir tarihte bir sabah ya da öğleden sonrasında tedavi için bir düzen yapılacaktır.

Ziyaretlerin yapıldığı sadece erişimin olası olmadığı durumlarda, Haşere Denetim Görevlisi tarafınca ziyaretin zamanını ve tarihini ve kendilerine ulaşılabilecek bir telefon numarasını yayınlayan bir kart bırakılacaktır.

Hizmet kalitesinin korunmasını sağlamak için bir tedaviyi takiben alan kişi hizmetleri anketleri periyodik olarak gönderilecektir. Aldığınız hizmetin memnun kalmadığınız herhangi bir yönü var ise lütfen bizimle iletişime geçin.

Tıkla Mesaj Gönder
WOLVES İLAÇLAMA
HOŞGELDİNİZ
Nasıl Yardımcı Olabiliriz..
Tıkla Hemen Ara