iddaa tahminleri canlı iddaa

Yağmur Haşere Kontrol Tedavilerini Nasıl Etkiler?

Yağmur Haşere Kontrol Tedavilerini Nasıl Etkiler

Yağmur Haşere Denetim Tedavilerini Iyi mi Etkisinde bırakır?

Yağmur Haşere Kontrol Tedavilerini Nasıl Etkiler? Wolves İlaçlama anlatmaya gerek yok, evinize yahut mülkünüze böcek ilacı püskürtmek için birkaç yüz dolar harcadıysanız, böcek ilaçlama istanbul wolves ihtiyacınız olan son şey her şeyin büyük bir aşağı dökülüp yıkanmasıdır.

Bir çok durumda, arayanlar bizlere şunu soruyor:

  • Yağmurda böcek ilacı püskürtebilir misin?
  • Yağmur tedaviyi yıkayacak mı?
  • Randevumuzu iptal etmeli miyiz, etmemeli miyiz?

İşte size destek olacak birtakım mühim noktalarla beraber Justin’in sorusunun tam bir cevabı.

Yağmur Haşere Kontrol Tedavilerini Nasıl Etkiler
Yağmur Haşere Denetim Tedavilerini Iyi mi Etkisinde bırakır

Büyük bir sağanak yağmur haşere kontrolünü etkileyebilir mi?

Evinizin dışını yeni püskürttüyseniz ve kısa bir müddet sonra yağmur yağdıysa, muhtemelen tedaviyi hiç bir biçimde etkilemeyecektir. Bunun 2 sebebi var –

  1. Bir çok evde, duvar kenarlarından sarkan saçak ve oluklar vardır – bundan dolayı, yağmur 80mph rüzgar esintileri ile gelmedikçe ve direkt duvarlara doğru esmedikçe, herhangi bir tesiri olmayacaktır.
  2. Evin yahut işyerinin dış cephesini boyarken kaygan yüzeylere püskürtme yapmamaya ihtimam gösteriyoruz. Bunun sebebi, pestisitlerin uygulanmış olduğu alanla “bağlanması” gerekmesidir. Başka bir deyişle – kaygan bir duvara püskürtme yapmıyoruz. Tedaviyi gerçekleştirmeden ilkin saatlerce şiddetli yağmur yağıyorsa, muhtemelen püskürtmek için iyi bir vakit değildir. Pestisitin tesir göstermesi için yüzeye bağlanması icap eder.

Randevunuzu iptal etmeli misiniz?

Kuralın birtakım istisnaları olacaktır, sadece bir çok durumda randevunuzu tekrar planlamanız gerekmeyecektir. Açıkçası, mülkün yalnızca içini muamele görüyorsanız, buna ihtiyacınız olmayacak, sadece yağmur yağıyorsa ve dışını yaptırmayı düşünüyorsanız, bilmenizde fayda olacak birkaç şey var.

ilk başlarda, kullandığımız insektisitlerin bir çok çözünmezdir ve yağmurla yıkanmaz, sadece günlerdir yoğun bir halde yağmur yağıyorsa ve hava daha da kötüleşiyor benzer biçimde görünüyorsa, bu halde tekrar planlamak en iyisi olabilir.

İkinci olarak, çoğu zaman hava ıslakken ve zemin yumuşak olduğunda, zararlıların bir çok, bilhassa de karıncalar – aslen yuvalarından nemden kaçmak istedikleri için yerden çıkarlar. Bu, tedavinin daha etken bulunmasına niçin olabilir, zira bir tek haşereleri direkt vuramayız, bununla birlikte pestisit granülleri çözülür ve zemine emilir, zira yüzeyin altında daha çok haşere öldürür. Aslına bakarsak birtakım tedaviler, toksinlerin salınması için ürünün kaygan olmasını gerektirir.

Müşteriye çoğu zaman ilk bir yahut iki hafta içerisinde bahçeye çıkmasını ve pestisitleri etkinleştirmek için mülkün çevresini sulamasını öneri edeceğiz – bilhassa de oldukca kuruysa.

Bu yüzden, birtakım tedaviler için kaygan zeminde yapılıyorsa, daha da etkilidir.

Özetle

Evin dışını tedavi ederken, bilhassa örümcekler vb. için ilaçlarken, ince bir film böcek ilacı spreyi uygularız – çoğu zaman Bi-Flex Aqua Low Odor – . Ürün 10 dakika içerisinde kurur, bundan dolayı otuz dakika sonrasında yağmur yağarsa tedaviyi etkilemez.

Granül böcek öldürücülerde olduğu benzer biçimde, zemin seviyesinde meydana gelen bütün tedaviler, çoğu zaman bilhassa çimenlerdeki karıncaları yahut hamamböceklerini tedavi ediyoruz. Bu tür bir ürün kaygan olduğunda en iyi kararı verir. Yeniden çoğu zaman müşteriye “Kaygan değilse, dışarı çıkıp birazcık hortum vermeleri icap eder” deriz.

Bu yüzden, özet olarak, tedavinin tekrar planlanması yahut herhangi bir halde etkilenmesi gerekip gerekmediği, hakikaten tedavinin türüne bağlıdır, sadece tipik olarak bu ihtimaller içinde değildir.

Müşteriler, hiç bir saygı duyulan haşere denetim şirketinin kaygan yüzeylere herhangi bir türde pestisit uygulamaması icap ettiğini unutmamalıdır. Yukarıda belirtilen sebeplerden ötürü yapmıyoruz. Doğal ki herhangi bir endişeniz var ise bizimle iletişime geçin, memnuniyetle destek oluruz.

Tıkla Mesaj Gönder
WOLVES İLAÇLAMA
HOŞGELDİNİZ
Nasıl Yardımcı Olabiliriz..
Tıkla Hemen Ara