web analytics

iddaa tahminleri canlı iddaa

Dünyanın En Güvenli Organik İnsektisit

Dünyanın En Güvenli Organik İnsektisit

Dünyanın En Güvenilir Doğal İnsektisit

Dünyanın En Güvenli Organik İnsektisit Wolves İlaçlama diyatomlu toprak, bir tür sert kabuklu alg olan fosilleşmiş diatom kalıntılarından kaynaklanır. Filtrasyon yardımcısı, böcek ilaçlama istanbul wolves diş macunu dahil ürünlerde hafifçe aşındırıcı olarak kullanılır ve mekanik bir böcek ilacıdır. Böcekler kimyasal değil, fizyolojik eylemle öldürüldükleri için bağışıklık kazanamazlar.

Dünyanın En Güvenli Organik İnsektisit
Dünyanın En Güvenilir Doğal İnsektisit

mekanik böcek ilacı

Mekanik böcek ilacı, istenmeyen böcekleri kırık camla kaplamak gibidir; böcek her hareket ettiğinde, iki atomlu toprak (DE), böceğin daha yumuşak alanlarını keser. Eklemlere minik delikler açılır ve böcek kurur.

Ek olarak böcekler, kabuklarında, bu olumsuz yüklü parçacıkları kendilerine çeken ve onlara yapışarak yok olmalarını elde eden olumlu bir statik elektrik yükü oluşturur.

Ek olarak diyatomlu toprak ile evcil hayvanlarınızı koruyabilirsiniz. Tüylerine hafif sürüldüğünde ve evcil hayvanınızın döşek alanına tozlandığında, besin sınıfı diyatomlu toprak bitlere, akarlara, pirelere ve köpeklerde, kedilerde ve kuşlarda kenelere karşı fazlaca etkilidir. Evcil hayvanlarınız için kulak akarlarına bir umar olarak, mevcut ve yeni yumurtadan çıkmış akarları öldürmek için bir ay süresince kulak kapaklarının her iki yanındaki deriye bir tutam DE sürün. Yiyeceklerine ya da sularına eklendiğinde, solucanları giderme ajanı olarak mükemmel çalışır.

Not: Bu, zararlıları öldürmek için fazlaca müessir olsa da, birçok baytar, soluma riski sebebiyle DE’yi direkt evcil hayvanların üstüne koymayı önermemektedir. Hem de, pire ve keneler bir sorunsa, etrafınıza serpmek fazlaca müessir olabilir. Yuvarlanırlarsa evcil hayvanlar için fazlaca azca ya da asla risk yoktur.   

Besin sınıfı DE , insanlar için faydalı olabilir . Kan damarlarının duvarlarını temizlemeye destek olmak için kullanılır ve yemek ya da içeceklere eklendiğinde kolesterolü düşürür. Azca oranda DE, silika olarak kan dolaşımına emilir. Silikanın yararlarından biri de fena yağların yok edilmesine destek olmasıdır. Diyatomlu toprak içen tanıdığımız hepimiz kolesterolünü 40-50 puan düşürdü ve yüksek tansiyonlarının iyi mi düştüğüne şaşırıyorlar.

Gıdaya eklendiğinde insanlara zarar vermemesinin sebebi boyutudur – 3 ila 200 mikrometre (Mikron). Diyatomlu toprak insanoğlu için sıklıkla zararsız olsa da, tozu solumak tehlikeli olabilir, bundan dolayı onu tutarken dikkatli olun. 

Tıkla Mesaj Gönder
WOLVES İLAÇLAMA
HOŞGELDİNİZ
Nasıl Yardımcı Olabiliriz..
Tıkla Hemen Ara