iddaa tahminleri canlı iddaa

Haşere kontrol tedavisi rezervasyonu yapın

Haşere kontrol tedavisi rezervasyonu yapın

Haşere denetim tedavisi rezervasyonu yapın

Haşere kontrol tedavisi rezervasyonu yapın wolves ilaçlama artık hem İÇ MEKAN bununla birlikte DIŞ MEKAN tedavileri için Haşere Denetim hizmetleri sunuyoruz. Lütfen şu anda Döşek Böcekleri için tedavi sağlayacak bir konumda olmadığımızı ihmal etmeyin. Buluşma almak için lütfen yukarıdaki online rezervasyon böcek ilaçlama istanbul wolves hususi durumunu kullanın. Herhangi bir sorunuz var ise, lütfen Tel: 0534 662 8540 numaralı telefondan Satın alan Hizmetleri ile iletişime geçin ve peşinden 7. seçeneği seçin

Yerli bir mülkte yaşıyorsanız, böcek zararlıları ya da haşerelerle alakalı bir sorununuz var ise öneri ve tedavi sağlayabiliriz. Zararlılardan kurtulmak için sizi ziyaret edeceğiz ve haşere probleminizin tam bir değerlendirmesini yapacağız.

Lütfen haşere denetim kılavuzuna bakın SSS Bu, uğraştığımız zararlıların ayrıntılarını ihtiva eder.

Haşere kontrol tedavisi rezervasyonu yapın
Haşere denetim tedavisi rezervasyonu yapın

Devlet emekli maaşı alan yurt içi tesislerde yaşlı vatandaşlar için 100 tl (KDV dahil 118 tl ) durağan(durgun) bir ücret vardır. Tedavi esnasında gerçek sahibi olduğunuzu kanıtlamalısınız.

Haşere denetim tedavisi rezervasyonu yapın

Tedavileri yalnız buluşma ile yapıyoruz, lütfen çevrimiçi biçim buluşma almak için.

Yerli Böcekler, Fareler, Sıçanlar ve Yaban Arıları için hizmet rezervasyonu yapmak için bu formu kullanabilirsiniz.

Bunlar normalde mesai saatleri içerisinde gerçekleştirilir. Ek olarak hafta içi günlerde (resmi tatiller hariç) sabahın körü ya da öğleden sonrasında randevuları sunabiliriz.

Ücretler rezervasyon esnasında ödenir.

Ticari Sözleşmeler

Istek edilen hizmete bakılırsa verilen tahminler. Ticari kontrat hizmetimiz hakkındaki daha çok informasyon için lütfen 0534 662 8540 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Çiftlik Kontrat Hizmetleri

Kemirgenler (sıçanlar ve fareler) için çiftlik sözleşmeleri. Bu, sene süresince dört rutin ziyareti ve müessir denetim sağlamak için lüzumlu bulunduğunu düşündüğümüzde bir ek ziyareti ihtiva eder. Ücretler hizmet ihtiyaçlarına bağlı olarak değişmiş olur, bunun için tipik bir standart ücret 12 ayda bir

Herhangi bir ek tedavi, ziyaret başına olarak ücretlendirilecektir.

martılar

Broşürümüzü indirin Martı – İşletmeler için Tavsiye ve Rehberlik.

Tıkla Mesaj Gönder
WOLVES İLAÇLAMA
HOŞGELDİNİZ
Nasıl Yardımcı Olabiliriz..
Tıkla Hemen Ara