iddaa tahminleri canlı iddaa

Haşere kontrol randevuları

haşere kontrol randevuları

Haşere denetim randevuları

Haşere kontrol randevuları wolves ilaçlama sıçanlar, fareler, yaban arıları yahut karıncalarla alakalı sorunlarınız var ise, bir haşere denetim ziyareti düzenleyebilirsiniz. Talebinizi beş iş günü içerisinde yahut bir böcek ilaçlama istanbul wolves mülk içerisindeki fareler için (çatı katı hariç) 24 saat içerisinde ele almayı hedefliyoruz. Memurların yalnızca çatı katı kapağının çevresini yemlediğini ve bu tür tedavileri gerçekleştirirken lüzumlu olmadığı için çatı katına girmediğini lütfen ihmal etmeyin.

haşere kontrol randevuları
haşere denetim randevuları

Haşere denetim ziyareti istek edin

Randevular aşağıdaki günlerde aşağıda listelenen koğuş alanlarından alınabilir:

Haşere denetim randevusu alın

Haşere denetim randevusu almak için lütfen 0534 662 8540 numaralı telefonu arayınız

Bölgenizi ziyaret etmeden önceki gün saat 13:00’e kadar talebinizi almalıyız. Yoğun iş kütlesinin olduğu dönemlerde bu son tarih ileri alınabilir, bu yüzden olası olan en yakın zamanda randevunuzu almalısınız.

ödemek zorunda mıyım?

Mevsimsel zararlılara yönelik tedaviler 1 Temmuz – 31 Ekim tarihleri ​​içinde gerçekleştirilir. Bu tarihler haricinde meydana getirilen bütün ödemeler için geri ödeme yapılmayacaktır.

  • Yaban arıları ve karınca yuvaları – tek bir tedavi için yahut birden fazla yuva için Ödeme rezervasyonda alınır. Size ulaşırsak ve bir tedaviye gerek kalmazsa (yahut eşekarısı yuvasının arı yuvası olduğu ortaya çıkarsa – aşağıdaki Bal Arıları hakkında bilgilere bakın) tutarı, arama tutarı düşülerek iade edeceğiz. Lütfen ölü yaban arısı yuvalarını kaldırmadığımızı ihmal etmeyin.
  • Sıçanların ve farelerin tedavisi – Liverpool’daki ev mülklerinde oturanlar için parasız. Bütün randevular işgalciler tarafınca rezerve edilmelidir. Bir mülkün tek bir kiracı olduğu, sadece aile birimi olmayan bir takım ilgisiz ev arkadaşı tarafınca kullanıldığı durumlarda, bir ücret alınacaktır.
  • Oldukça kiracılı mülkler – bir binanın bütün ortak bölümlerinin işlenmesi için bir ücret uygulanacaktır. Yardım için ev sahibinizle yahut idare edici acentenizle iletişime geçmelisiniz. 

Ev sahipleri ve işletmeler için ticari hizmet

Tıkla Mesaj Gönder
WOLVES İLAÇLAMA
HOŞGELDİNİZ
Nasıl Yardımcı Olabiliriz..
Tıkla Hemen Ara