web analytics

iddaa tahminleri canlı iddaa

Haşere kontrolü Fare, sıçan, pire

Haşere kontrolü Fare, sıçan, pire wolves ilaçlama

Haşere kontrolü Sıçan, fare, pire

Haşere kontrolü Fare, sıçan, pire wolves ilaçlama Sıçan, fare, pire ve yaban arısı benzer biçimde haşerelerle sorununuz var ise haşere denetim ziyareti düzenleyebilirsiniz.

Covid-19’un yayılmasını sınırlamaya ve halk sağlığını korumaya böcek ilaçlama istanbul wolves destek olmak için uygulanan engellemeler sebebiyle, şu anda uyarlanmış bir haşere denetim hizmeti işletiyoruz. Memurlar, bir iç ziyaretin Hükümet yönergelerine müsait olarak gerçekleştirilip gerçekleştirilemeyeceğini tesisinizde değerlendirecektir.

Haşere kontrolü Fare, sıçan, pire wolves ilaçlama
Haşere kontrolü Sıçan, fare, pire wolves ilaçlamaMemurlar giremezse, öneri verebilirler ve gerekirse kapı eşiğinde evvelinde hazırlanmış yem kutuları ve mülkünüzde nereye yerleştirilmesi gerektiği hikayesinde tavsiyede bulunabilirler.

Dış değerlendirmeler, devamlı toplumsal mesafeye uyularak düzgüsel halde gerçekleştirilebilir.

Haşere denetim hizmetinin almış olduğu çağrıların yoğunluğu sebebiyle, kemirgenlerin ziyaretinin ayarlanması ortalama 10 gün sürebilir.

Aktüel ücretlerimiz aşağıda detaylandırılmıştır. Bunlar mesai saatleri içerisindeki tedaviler için geçerlidir (8:30 – 17:00, Pazartesiden Perşembeye, 08:30-16:30, Cuma). 

Tedavileri mesai saatleri haricinde gerçekleştiriyoruz, sadece  bütün bu aramalar için 100 (KDV dahil) ücret  alınmaktadır.

haşere türüYurtiçi tesislerde tedavi tutarıEv dışı ve ticari tesislerde tedavi tutarı
Fare
Hamamböceği
SerbestHaşere denetim ziyaretleri talepleri, tedavi başına ‘dan başlamış olan bir miktarda ücretlendirilir. Bir tahmin için lütfen bizimle iletişime geçin
Tahta kurusu Maalesef ticari tesislerde tahtakuruları tedavi etmiyoruz
fareler72,00 £ (en çok 5 ziyaret için bir defaya mahsus ücret) 
pireler
Sinekler 
KDV dahilHaşere denetim ziyaretleri talepleri, tedavi başına ‘dan başlamış olan bir miktarda ücretlendirilir. Bir tahmin için lütfen bizimle iletişime geçin
eşekarısıTedaviler Nisan’dan 30 Eylül’e kadar 17:00 ile 20:00 içinde gerçekleştirilir.
Böcek ilacı kullanması lüzumlu değilse geri ödeme
 

Arılar 

Arıları, korunmadıkları şekilde tehlikede oldukları için rutin olarak tedavi etmiyoruz. Yuvaların okul oyun alanlarına yahut bilhassa kırılgan grupların bulunabileceği öteki alanlara yerleştirilebileceği durumlar benzer biçimde fazlaca azca sayıda kural dışı vardır. Bir arı yuvasının ortadan kaldırılmasının lüzumlu görülmesi halinde, ücret pire, eşekarısı ve sinekler için geçerli olacaktır. Tedavinin düzgüsel emek verme saatleri haricinde yapılması niteliğinde mesai dışı ücret ödenecektir.

Arılar ve onlara iyi mi davranılacağı hakkındaki daha çok 

Şayet bir arı sürünüz var ise,  onun uzaklaştırılmasına destek olabilecek ile iletişime geçebilirsiniz  .

Arı sürüsü web sitesinde bir bal arısı sürüsünü de bildirebilirsiniz . Sonrasında sürüyü toplayabilecek mahalli arıcıları uyaracaklar. Lütfen ertelemeyin. Sürüyü ne kadar süratli bildirirseniz, bir arıcı bununla o denli ivedi başa çıkabilir ve arıları yine yuvalamak o denli basit olur.

Bombus arıları hakkındaki hususi olarak data için internet sayfasını ziyaret edin  .

Zararlılar için tedavi düzenleyin

Tedaviyi ayarlamak için lütfen haşere denetim sorgulama formumuzu doldurun.

Tıkla Mesaj Gönder
WOLVES İLAÇLAMA
HOŞGELDİNİZ
Nasıl Yardımcı Olabiliriz..
Tıkla Hemen Ara