web analytics

iddaa tahminleri canlı iddaa

İlaçlanan Evde Kalınır Mı?

İlaçlanan Evde Kalınır Mı

İlaçlanan Evde Kalınır Mı?

İlaçlanan Evde Kalınır Mı? Haşereler insan sağlığına ve çevreye zarar verir. Böcek ve haşerelerle savaşım etmek önemlidir. Sadece savaşım ederken de insan sağlığını korumak icap eder. Wolves böcek ilaçlama hamam böceğinden farelere kadar her çeşit haşere için sizlere hizmet verir. Her deva her haşereye müsait olmaz. Bilhassa larva halinde olan haşereler için hususi ilaçlar tercih edilmelidir. Güvenilir netice için ustalaşmış bir firmadan hizmet almak icap eder.

İlaçlanan Evde Kalınır Mı
İlaçlanan Evde Kalınır Mı

Ev İlaçlandıktan Ne Kadar Vakit Sonrasında Kullanılır?

Haşere ilaçları ne kadar güvenli olsa da zehir ihtiva eder. Evvel kokulu olan böcek ilaçları artık kokusuzdur. Kokusuz olması insan sağlığına zarar vermez anlamı taşımaz. İlaçlanan mekana derhal girmek tehlikelidir. Evinizi yahut iş yerinizi ilaçlama yaptırdıktan sonrasında derhal ortama girmeyin. Evvela odayı havalandırın. İlaçlama meydana getirilen köşelere dokunmayın. Temizlik yapacaksanız, temizlik işlemini bir kaç gün sonraya erteleyin. En sıhhatli olanı evinizi sabah ilaçlayıp kapatmak ve beş altı saat sonrasında havalandırıp girmek olacaktır. Evi havalandırırken dışarıda bekleyin. Evin içerisinde beklemek ilaçları solumanıza yol açar. Buda sizin için tehlikeli olur.

Emin İlaçlama Iyi mi Yapılır?

Nerede ise tamamımız evimizde sinek, böcek şeklinde haşere görür görmez deva sıkarız. Böcek ilaçlarında bulunan zehirler insanlarda solunum yolları hastalıkları ve kansere yol açar.

Emin ilaçlama yapmak için;

  • Ustalaşmış hizmet veren şirket ile çalışın.
  • İlaçların prospektüsünü ne olursa olsun okuyunuz.
  • Şirketin esenlik bakanlığı ve ziraat bakanlığı onayı bulunmasına dikkat edin.
  • İlaçlama işini belli aralıklarla yaptırın.
  • İlaçlama sırasında kendinizi koruyun.

Böcek İlaçlama Şekilleri Nedir?

Böcek ilaçlama mesken ve etraf ilaçlama diye ikiye ayrılır. Etraf ilaçlama daha fazlaca püskürtme seçimi yapılırken mesken ilaçlama jel, toz ve püskürtme olarak yapılır. Wolves haşere ilaçlama hususi ilaçlama ekipmanları ile ilaçlama yapar. İlaçlama sırasında hususi tulum ve maskeler kullanılır.

Böcek İlaçlamanın Tesiri Ne Kadar Süre gelir?

Yeni nesil böcek ilaçları etken ilaçlar olduğundan tesirleri derhal adım atar. Haşerelerden kurtulmak için bir tek ilaçlama yapmak yetmez. Temizlik koşullarına uymak önemlidir. Mesken ilaçlandıktan sonrasında tesir derhal adım atar ve 1 ay kadar devam eder. Sadece böcek yumurtaları kuvvetli olduğundan ikinci ilaçlama yapılırsa, böceklerden tamamen kurtulmak olası olur.2

Tıkla Mesaj Gönder
WOLVES İLAÇLAMA
HOŞGELDİNİZ
Nasıl Yardımcı Olabiliriz..
Tıkla Hemen Ara