iddaa tahminleri canlı iddaa

Küçükçekmece Böcek İlaçlama

Küçükçekmece Böcek İlaçlama

Küçükçekmece Böcek İlaçlama

Küçükçekmece Böcek İlaçlama hayat alanlarında insanların sağlığını tehdit eden böcek ve haşere türleri daha oldukça nemli ve besin ürünlerinin bulunmuş olduğu alanları tercih ediyor. Küçükçekmece böcek ilaçlama servisleri yardımıyla hayat alanları daha emin hale getirilebiliyor. Wolves böcek ilaçlama bütün böcek türleri için değişik ve etken deva çeşitlerini kullanıyor. Böceklerin değişik yapılara haiz olması kullanılan ilaçların ve ilaçlama şekillerinin değişik bulunmasına niçin oluyor.

Küçükçekmece Böcek İlaçlama
Küçükçekmece Böcek İlaçlama

Tahta Kurusu İlaçlama Şekilleri

Tahtakuruları ne vakit nerede görüleceği belli olmayan ve insanların en oldukça yakınma etmiş olduğu zararı dokunan böceklerden birisidir. Küçükçekmece böcek ilaçlama işlemleri ile evlerde bütün ahşap bölümler üstünde ilaçlama yapılarak önlemler alınmaya çalışılıyor. Tahtakurusu olma ihtimallerinin tümü değerlendirildikten sonrasında tahtakurularını yok eden ilaçlar seçilir ve sıvı püskürtme cihazları ile ilacın en dip köşelere kadar yetişmesi sağlanır.

Tahtakurularının Görüldüğü Bölgeler

Wolves haşere ilaçlama uzman ekipleri ile bütün böcek türlerinin nerelerde bulunabileceğini tespit ederek ilaçlamaları yapıyor. Küçükçekmece böcek ilaçlama hizmetlerini istek edenlere, tahtakurularının bulunabilecekleri bölgeler hakkındaki informasyon veriliyor. Tahtakuruları en oldukça şuralarda görülür.

  • Mobilya araları,
  • Döşeme altları,
  • Döşek odaları,
  • Döşek içleri,
  • Pencere kenarları,
  • Kapı arkaları,
  • Duvar içi,
  • Süslemeler araları,

Tahtakuruları yavru iken insanoğlu tarafınca görülemeyebiliyor. Muayyen bir büyüklüğe vardığında ayrım ediliyor. Tertipli ilaçlama yapmak yavru ile yok olmalarını sağlar.

İlaçlama Sonrası Ne Yapılmalı?

Böcek ve haşereler için üretilen kimyasal ilaçlar kokulu yahut kokusuz olabiliyor. Her ne kadar insan sağlığına zararsız denilse de ilaçlama sonrası tesir göstermesi için alanın kapalı tutulması ve insanoğlu tarafınca kullanılmaması icap eder. Muayyen bir müddet geçtikten sonrasında evler yeteri kadar havalandırma yapıldıktan ve el teması olacak bölgeler silindikten sonrasında kullanılmaya başlanmalıdır.

Böcek İlaçlarının Etkini Ne Kadar?

Böcek ilaçlama işlemlerinin etken olabilmesi için böcek türüne gore doğru ilaçların kullanılması önemlidir. Böcek türüne gore seçilen ilaçlar etkilerini derhal gösterir ve böceklerin ölmesini sağlar. İlaçlama sonrası böcek oluşumunun tekrarlamaması için temizlik hususuna dikkat edilmelidir. Bina içinde meydana getirilen ilaçlamaların böcekler üstündeki tesiri ortalama 1 ay sürebilecektir. Periyodik ilaçlama işlemleri tamamen temizlenmesini elde edecektir.

Tıkla Mesaj Gönder
WOLVES İLAÇLAMA
HOŞGELDİNİZ
Nasıl Yardımcı Olabiliriz..
Tıkla Hemen Ara