web analytics

iddaa tahminleri canlı iddaa

Gemi İlaçlama

Gemi İlaçlama

Vapur İlaçlama

Gemi İlaçlama gemilerde ilaçlama yat tekne işlemi deniz araçları vapur tipine bakılırsa farklılık gösteriyor. Yolcu ve kargo taşıyan gemileri ilaçlamak için değişik yöntemler kullanır. Tekneler, aleni wolves böcek ilaçlama yapısı yardımıyla birçok değişik böcek türü için ülkü hayat alanları oluştururlar. Bundan dolayı bu böceklerin tekneye girmesi daha kolaydır. Ek olarak gemideki değişik alanlar sebebiyle bu böcekler gemiye girdikten sonrasında saklanabilirler.

Gemi İlaçlama
Vapur İlaçlama

Vapur İlaçlama Nelerdir?

Rahatsızlık taşıyan böceklerin ve zararı dokunan kemirgenlerin önüne geçebilmek için pestisit uygulaması yapılmalıdır. Gemilerin seyir süresinin uzun olması sebebiyle, gemilerin ilaçlanmasında ilaçlamadan sonrasında tesirini belli bir müddet koruyabilecek ilaçların seçimine öncelik verilmelidir. Bunun için wolves ilaçlama iyi bir tercih olacaktır.

Vapur İlaçlama Niçin Gereklidir?

Gemilerdeki böcek yaşamları, vapur personellerinin ve yolcuların sağlığını riske atıyor. Ek olarak gemide ortaya çıkan sıçan şeklinde kemirgenler de seyahat esnasında kabloları ısırabilme potansiyeline haizdir. Bu durumda geminin ve personellerinin ve yolcularının yaşamını tehlikeye atacaktır.

  • Yolcu ve çalışanların sağlığını korumak,
  • Kemirgenlerin saldırısından korunmak,
  • Rahatsızlık yayılmasını engellemek,
  • İyi bir hijyen sağlamak için wolves haşere ilaçlama işlemleri gereklidir.

Bundan dolayı gemilerde tertipli olarak haşere kontrolünün yapılması oldukca önemlidir. Sadece bu ilaçlamaya ayrıca bu ilaçlama işleminin doğru yapılması da oldukca önemlidir.

Vapur İlaçlama İşleminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Gemilere ilaçlama yapılırken dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan en mühim mevzu ilaçlama işleminde kullanılan pestisitlerin uzun ömürlü olmasıdır. Bu sayede vapur seferi bitene kadar herhangi bir haşere oluşumu engellenebilir. Bir öteki mühim mevzu ise ilaçlama işleminin tekrarlanacağı vakit aralığının belirlenmesidir. Spreyin tekrarlanması ihtiyaç duyulan tarihi kaçırmayın ve tertipli olarak püskürtün.

Vapur İlaçlama Uygulamasında Şirket Tarzı

Bahsettiğimiz şeklinde vapur ilaçlaması oldukca zor ve ihtisas gerektiren bir işlemdir. Vapur ilaçlama işleminin doğru ve faal bir halde yapılabilmesi için ilaçlama işlemini oluşturan şirketin alanında lüzumlu informasyon ve tecrübeye haiz olması gerekiyor. Yapılacak yanlışlar sebebiyle gemide zararı dokunan organizmaların oluşmasını engellemek olası olmayacak, bu durumda gemideki çalışanların ve yolcuların yaşamı tehlikeye girecek. Bu bağlamda tecrübeli ve iyi bir iş deneyimine haiz firmaları tercih edin. Bu sayede geminin güvenliği faal bir halde sağlanır. 

Tıkla Mesaj Gönder
WOLVES İLAÇLAMA
HOŞGELDİNİZ
Nasıl Yardımcı Olabiliriz..
Tıkla Hemen Ara