iddaa tahminleri canlı iddaa

Hizmet Memnuniyeti!

Hizmet Memnuniyeti

Hizmet Memnuniyeti!

Böcek ilaçlama işlemi bahar ve yazları aleni ve kapalı mekanlarda bilhassa evlerin, iş yerlerinin, besin depolarının olduğu alanlarda yapılması ihtiyaç duyulan bir işlemdir. Böcek ilaçlamada jel, sıvı, kokulu, kokusuz teknikler böceğin türüne ve alanın genişliğine gore de farklılıklar göstermektedir. Binlerce mikrobu taşıyarak hayatınızı tehdit eden böceklerden kurtulmak, en emin kararı almak için ilaçlama şarttır.

Gelişen ve ilerleyen teknoloji ile çağdaş ilaçlama tekniklerini bir arada bulabileceğiniz Eda İlaçlama ile hayatınızda mevcud böcekleri ve haşereleri en müessir halde yok edin. Sıhhat Bakanlığı onaylı Eda böcek ilaçlama firması, bünyesindeki uzman ekibi ile ustalaşmış hizmeti ayağınıza kadar getirmektedir.

Aleni ve kapalı alanlarda sağlığınızı tehdit eden börtü böcekkemirgensıçan benzer biçimde bütün zararı dokunan haşereleri hayatınızdan çıkarmanıza destek olan Eda İlaçlama firması ekonomik fiyat aralıklarıyla da bütçenizi düşünüyor. Sizde kaliteli hizmet ve memnuniyetten taviz vermeksizin ilaçlama yaptırabilirsiniz..

Hizmet Memnuniyeti
Hizmet Memnuniyeti

Dezenfekte Hizmetimiz Adım atmıştır!

ULV aleti ile soğuk sisleme yapılarak Sıhhat bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile giriş çıkışı meydana getirilen alanların her yerine zararı dokunan virüslere karşı dezenfekte yapılması sağlanır.

Eda İlaçlama Bünyesinde yer edinen firmamızın vereceği dezenfekte hizmetleri şu şekildedir.

Ev Dezenfekte   –   Bina Dezenfekte   –   İş Yeri Dezenfekte

Firma Dezenfekte   –   Büro Dezenfekte   –   Öteki Dezenfekte İşlemleri 

Firmamız Dezenfekte sektöründe sizlere hizmet vermekten saadet duyacaktır.

Tıkla Mesaj Gönder
WOLVES İLAÇLAMA
HOŞGELDİNİZ
Nasıl Yardımcı Olabiliriz..
Tıkla Hemen Ara