Kemirgen İlaçlama

Kemirgen canlılar kemirme yeteneği olan canlılardır. Kemirgen denilince akla ilk olarak fareler gelir. Bu canlılar sivri dişleri sayesinde bulundukları ortamlardaki eşyalara zarar verebilirler. Ayrıca yiyecekleri dokunduklarında insan sağlığını tehdit ederler. Bu sebeple mekanlarda kemirgen canlılar görüldüğünde kemirgen ilaçlama yöntemlerinin kullanılması veya profesyonel şirketlerden yardım alınması gerekir. İş yerlerinde, evlerinizde ya da depolarınızda kemirgen canlılardan dolayı rahatsızlık yaşıyorsanız firmamızın ilaçlama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Yaygın Görülen Kemirgenler Hangileridir?

Kemirgenler çok fazla türe sahip olan canlı türleri arasındadır. Ancak insanların çevrelerinde karşılaştıkları yaygın görülen kemirgenler vardır ve bu türlerin ortamdan uzaklaştırılması için mücadele edilir.

Yaygın görülen kemirgen türleri şunlardır;

  • Ev faresi
  • Lağım faresi
  • Fındık faresi
  • Çatı faresi
  • Tarla faresi

Fare ilaçlama firması olarak bu kemirgen türleriyle mücadele ediyoruz. Kullandığımız etkili ilaçlar sayesinde insanlara çok fazla zararı olan bu canlıları yok ediyoruz.

Kemirgenler Nasıl Ortaya Çıkar?

Kemirgen türleri doğada yaşam süren canlılardır. Bu canlıların evlere, iş yerlerine veya diğer mekanlara girmeleri girebilecekleri bir yer bulmaları sayesinde olur. Örneğin ev fareleri duvar çatlakları veya kırıklarından yararlanarak eve girebilirler. Hızlı hareket ettikleri ve üremeleri hızlı olduğu için kısa süre içerisinde evin her yerine dağılırlar. Evlere girme sebepleri yiyecek ve barınma ihtiyacı sebebiyle olur. Ancak bu canlılar veba ve tifo gibi hastalıklara sebep oldukları için görüldüğü ortamdan hızla uzaklaştırılmaları gerekir.

Evlerinde fındık faresi gören kişiler fındık faresi ilaçlama yöntemlerini kullanarak mücadele edebilirler. Bunun için fare ilaçları, fare yemleri veya kapanlar kullanılabilir. Ancak kişisel mücadele farelerin hızla üremesinden dolayı genellikle başarısız olur. Bunun için kurumsal firmalardan yardım almak gerekir. Bizler fındık fareleri ve diğer fare türleri için etkili ilaçlarla hizmet veriyoruz.

Kemirgenler İçin İlaçlama Hizmeti

Fındık faresi, lağım faresi ve çatı faresi ilaçlama alanında hizmet veren firma olarak haftanın her günü hizmet veriyoruz. Farelerin ilaçlanması için kokulu ve kokusuz sıvı ilaçları kullanıyoruz. Bu ilaçları farelerin yuvalarının bulunduğu yerlere ve görüldükleri yerlere sıkıyoruz. Böylelikle görünen veya görünmeyen farelerin yok edilmesini sağlıyoruz. Firma olarak 24 saat hizmet verdiğimiz için farelere anında mücadele edebiliyoruz. Böylelikle fare türlerinin ortama daha fazla yayılmasını önlüyoruz. İlaçlama için bakanlık onaylı ve kaliteli ilaçları kullanıyoruz.

İlaçlama Hizmeti Fiyatları

Firma olarak garantili kemirgen ilaçlama hizmeti veriyoruz. Bu hizmet sayesinde ilk yaptığımız ilaçlamadan belirli bir süre sonra mekanının kontrolünü yapıyoruz. Bu kontrol sırasında ikinci bir ilaçlama yaparak ortamda kalması muhtemel olan fare türlerinin de yok olmasını sağlıyoruz.

Çatı faresi, fındık faresi ve lağam sıçanı ilaçlama hizmetlerimizin uygun olmasını tercih ediyoruz. Bu sayede müşterilerimizin kendi yöntemleriyle farelerle yaşam sürmesinin önüne geçmeyi amaçlıyoruz. Uygun fiyatlarımız farenin türüne, fareyle yapılacak mücadele yöntemine ve mekanın büyüklüğüne göre belirleniyor. Böylelikle müşterilerimiz ilaçlama için ödeyecekleri ücreti öğrenerek hizmetlerini alabiliyorlar.

Fındık faresi İlaçlama

Fındık Faresi İlaçlama

Lağam sıçanı İlaçlama

Lağım Sıçanı ilaçlama

Çatı faresi İlaçlama

Çatı Faresi İlaçlama

Norveç Sıçanı İlaçlama

Norveç Sıçanı ilaçlama