Uçan Haşere İlaçlama

Uçan haşereler süratli hareket eden ve üreme hızları yüksek olan canlılardır. Zira salgın ettikleri mekanlarda hızla yayılarak insanların yaşamını tehlikeye atabilirler. Ek olarak etraf sağlığını da tehdit ederler.. Bunun için uçan haşere ilaçlama hizmetlerinden yararlanarak bu canlılardan kurtulmak icap eder. Bilhassa yemek üstüne hizmet veren mekanlarda uçan haşere türlerinin görülmesi niteliğinde süratli müdahale edilmesi icap eder. Biz deneyimli ilaçlama şirketi olarak en etken deva türlerimizle uçan haşerelerden insanların kurtulmalarına destek oluyoruz.

Uçan Haşere Çeşitleri

Uçan haşere adı verilen canlılar oldukça fazla türe sahiplerdir. Sadece bu türler içinde bazıları insanların karşısına daha çok çıkarlar ve mekanları tehdit ederler.

Oldukca fazla görülen ve insanların savaşım için firmamızı tercih etmiş olduğu uçan haşere türleri şunlardır;

  • Meyve Sineği
  • Arı
  • Uçan Karınca
  • Mantar Sineği
  • Sivri Sinek
  • Güve
  • Karasinek
  • Tatarcık
  • Lağım Sineği

Bu haşere türleri için müsait olan Esenlik Bakanlığı onaylı ilaçlarımızla hizmet veriyoruz. Mantar sineği ile karşılaşan kişiler mantar sineği ilaçlama hizmetimizden istifade etmek istediklerinde bize ulaşarak buluşma alabiliyorlar. Böylelikle adrese süre kaybetmeden giderek mekanların mantar sineklerinden temizlenmesini sağlıyoruz.

Uçan Haşereler Iyi mi Ortaya Menfaat? Iyi mi Savaşım Edilir?

Uçan haşere olarak anılan canlıların ortaya çıkmaları türlerine bağlı olarak değişim gösterir. Uçan karıncalar yemek bulunan yerlerde ortaya çıkarlar. Ekmek kırıntılarının bölgelere düşmesi, çöplerin biriktirilmesi ve pis bulaşıkların fazla olması benzer biçimde sebepler uçan karıncaların eve girmesini ve süratli bir halde çoğalmasını sağlar.

Bilhassa yazları görülürler. Bundan dolayı kişilerin yemek kalıntıları sebepli kirliliklerinden kurtulmaları icap eder. Bu canlılar hızla çoğaldıkları için savaşım etmekte zorlanılabilir. Zira uçan karınca ilaçlama hizmetimizden faydalanılabilir.

Meyve sinekleri de yemek nedeniyle mekanlarda ortaya çıkan canlılardandır. Bilhassa yazın meyvelerin aleni ortamda bulunmasıyla ortaya çıkarlar ve süratli çoğalırlar. Bu sineklerin en tehlikeli özellikleri ise dokundukları meyvelerin tüketilmesi nedeniyle besin zehirlenmesine sebep olmalarıdır. Zira meyve sineklerinin oluşmaması için meyveler açığa bırakılmamalı ve mutfak çoğunlukla toparlanmalıdır. Bunun haricinde şarap ve asitli içeceklerden yararlanarak meyve sineklerinden kurtulmak olası olabilir. Bu yöntemlerin işe yaramaması niteliğinde firmamız tarafınca verilen meyve sineği ilaçlama hizmeti alınabilir.

Uçan Haşereleri İlaçlama Iyi mi Yapılır?

Uçan haşerelerle savaşım insanların çoğu zaman başarı göstermiş olmadıkları durumdur. Şu sebeple bu canlıların yayılma hızı ve sayılarının artması öteki haşerelere nazaran daha fazladır. Uçtukları için yakalanma ihtimalleri de daha zor olsa gerek.

Zira biz uçan haşereler nedeniyle besin işletmesi, restoran, otel, ev ve öteki mekanlarda basit hayat süremeyenler için hizmet veriyoruz. Bu haşereler için Esenlik Bakanlığı’ndan onaylı kokusuz ve insan sağlığına zarar vermeyen ilaçlarla ilaçlama yapıyoruz. Ek olarak arı ilaçlama benzer biçimde değişik ilaçlama türlerinde ulv aleti ve pülverizatör benzer biçimde cihazlarla ilaçlama yapıyoruz.

Yaptığımız ilaçlama işlemi esnasında haşerelerin üreme yerlerini tespit ederek bu zeminin ilaçlanmasını sağlıyoruz. Böylelikle haşerelerin yine ortaya çıkmasını sağlıyoruz. İlaçlamalarımız çoğu zaman kokusuz ilaçlar oluyor. Sadece haşerelerin fazlalığına bağlı olarak insanların zarar görmemesi için mekanın bir müddet boşaltılması gerekebiliyor.

İlaçlama Tutarları

Uçan haşerelerin ilaçlanması için verdiğimiz hizmetlerin tutarları mekanların ebatlarına, mekandaki haşere türü ve miktarına bağlı olarak uyguladığımız ilaçlama yöntemine nazaran farklılık gösterebiliyor. Zira müşterilerimizin ilaçlanmasını istedikleri haşere çeşidini ve mekan ile alakalı bize informasyon vermeleri ile tahmini fiyat bilgisi almaları olası oluyor.

Arı ilaçlama

 

Arı ilaçlama

Kara sinek ilaçlama

 

Kara sinek ilaçlama

Sivri sinek ilaçlama

 

Sivri sinek ilaçlama

Logar Sineği İlaçlama

 

Logar Sineği İlaçlama

Uçan karınca İlaçlama

 

Uçan karınca İlaçlama

Kınkanat İlaçlama

 

Kınkanat İlaçlama

Akar İlaçlama

 

Akar İlaçlama