Yürüyen Haşere İlaçlama

Yürüyen Haşere İlaçlama dünyayı paylaştığımız canlılar içinde yer edinen ve hayvan gurubunda yer edinen böcek ilaçlama haşereler binlerce çeşittir. Bu haşereler asalak ve omurgasız canlılar olup süratli çoğalma özelliğine haizdir. Haşereler nebat, hayvan ve insanlara zarar verirler. Haşereler mikrop taşıyıcı nitelikte olduğundan bu haşerelerden korunmak icap eder.

Yürüyen Haşere İlaçlama
Yürüyen Haşere İlaçlama

Yürüyen Haşereler

Haşereler kendi aralarında yürüyen, uçan ve sürüngen olarak guruplara ayrılır. Yürüyen haşereler içinde en tiksindirici ve istila hastalığa yol açan ise sıçan ve köstebek türüdür. Eklem bacak sayılarına bakılırsa bakılırsa farklı türlerde yürüyen pek fazlaca haşere türü vardır. Tüm haşereler insanda tiksinti hissi uyandırır. Firmamız tarla, bahçe, ev ve iş yerlerinde çoğunlukla bulunan yürüyen haşere ilaçlama hikayesinde deneyimlidir. Takım ekipman ve etken haşere ilacı ile emin çözüm sunarız.

Hizmetler

Firmamız engin deneyimi ile pek fazlaca haşere çeşidini yerinde ve çoğalmadan, etken kimyevi ilaçlar ile yok eder.

Yürüyen haşere gurubunda yer edinen karınca ilaçlama dahil;

 • Hamamböceği
 • Sıçan
 • Kalorifer böceği
 • Tahta kurdu ve öteki kurt çeşitleri
 • Sümüklüböcek
 • Meyve ve sebzeye dadanan tırtıl çeşitleri benzer biçimde daha pek fazlaca yürüyen haşerelerin kökünü kazır.

Emin çözüm

Yorucu ve netice katılması fazlaca uzun vakit alan yürüyen haşereler ile mücadeleyi firmamıza bıraktığınız takdirde kısa zamanda emin çözüm alır, maddi ve içsel hasılat elde edersiniz

Bilhassa hızla çoğalan ve nemli ortamı seven hamam böceği ilaçlama işlemlerinde fazlaca başarıya ulaşmış performans sergileyen takım ve ekipmanımız yardımıyla bir sene benzer biçimde uzun bir müddet bu haşereler hayat alanınıza uğramaz.

Yürüyen Haşerelerin Yoğun Olduğu Bölgeler

İnsanın yaşayabildiği her alanda yaşama şansı olan yürüyen haşereler;

 • Kent ve binaların alt yapılarında
 • Yemek üstüne hizmet veren işletmelerde
 • İnsan trafiğinin yoğun olduğu, otel, hastane, yurt benzer biçimde yerlerde
 • Daha dar kapsamlı ev ve ofislerde
 • Aleni alan olarak tabir edilen, sebze ve meyve halleri, park, tarla, bağ, bahçe, odun ve kereste satılan ardiyeler benzer biçimde alanlarda yaşar ve hızla çoğalırlar.

7/24 Hizmet Anlayışı

Şirket olarak ürettiğimiz kimyevi tozlar ve kimyevi solüsyonlarla kalorifer böceği ilaçlama ve tahta kurdu ilaçlama alanında da pozitif sonuçlar ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ek olarak yürüyen haşereler haricinde yeniden sağlığı negatif etkileyen uçan haşerelerle de firmamız savaşım hikayesinde öncüdür.

Hizmetlerimiz müşterileri ilk olarak bu zararı olan haşerelerden arındırarak sıhhatli hayat alanları sağlamak amaçlı olup hizmet karşılığında alan kişi memnuniyeti ile sıhhatli alanlar kurmak.

Alman Hamam Böceği İlaçlama

Alman hamam böceği ya da halk dilindeki ismiyle kalorifer böceği ufak yapılı böceklerdir. Bu özellikleriyle öteki hamam böceklerinden ayrılırlar. Çoğu zaman 1,5-2 santimetre boylarında olan bu böcekler süratli hareket ederler. Kahverengi renkli olan bu böceklere kalorifer böceği denmesinin nedeni ise sıcağı sevmeleridir. Üreme hızı yüksek olan bu böcekler evlerde görüldüğünde tedbir alınmadığında binlerce sayıya ulaşabilirler. İlaçlamaya karşı dayanıklılık gösterirler. 

Akrep ilaçlama

Bunun için çevremizde veya hayat alanlarımızda akrepler varsa ne olursa olsun akrep ilaçlama uygulanmalıdır. Bilhassa evimizde akrep olması son aşama önemsenmesi ihtiyaç duyulan bir durumdur. Şayet evimizde ufak bir çocuk var ise akreple karşılaşmış olduğu anda bilmediğinden ötürü ona dokunabilir. Hatta eline alıp ağzına götürebilir. Bundan dolayı ne olursa olsun evlerimiz, hayat alanlarımız denetim edilmelidir. Sıcak yerleri seven bu canlılar çok zehirlidir.

Kuş Biti İlaçlama

Kuşun bedeninde yaşayan parazit canlılardır. Tüm kuşlarda görülme ihtimali vardır. Kuşlar kendi kendilerine bu bitleri temizlemeye çalışırlar. Sadece ara ara de bu bitler kuşların ölümüne sebep olabilir. Güvercin ve kumru kuş bitinin en fazlaca görüldüğü türdür. Şayet evimizde kuş besliyorsak, bir tek kuşu değil onun hayat alanını da ilaçlamak gereklidir.

Güve ilaçlama

Güveler karanlık ve nemli ortamlarda oluşuyor. Bunun oluşumuna elbet daha ilkin ortama giren güveler ya da yumurtaları taşıyan malzemeler de sebep olabiliyor. Güvelerin bir mekânda bulunmalarının başka bir nedeni de dışarıdan girişe imkân elde eden açıklıklar olarak karşımıza çıkıyor. Aleni bir pencereden mutfağımıza giren güve, eşyaların peşinde saklanarak tahıl ya da un benzer biçimde yiyeceklerin içine yumurtalarını bırakabiliyor. Yumurta bırakıldıktan sonrasında nemli ve karanlık ortamlar hasıl olmak için ülkü şartları sağlıyor.

Tahta Kurusu İlaçlama

Tahtakuruları haşere familyasında bulunan parazit böceklerdir. Çoğu zaman koyu kırmızı ve kahverengi benzer biçimde renklerde görülen ufak boyutlu canlılardır. Bu böceklerin boyları 4-5 mm civarındadır. Bu böceklerin en mühim özelliği insanoğlu, memeli canlılar ve kuşlardan kan emmeleridir. Çünkü kanlarını emdikleri cilde tahrişe sebep olurlar. Kan emme zamanları ise geceleridir

Gümüşçün İlaçlama

Evlerde yahut iş yerlerinde en fazlaca görülen böcek türleri içinde gümüşçün böcekleri yer alır. Gümüş böceği olarak da malum bu böcekler kirli ortamları sevdikleri için bu mekanlara girerek çoğalırlar. Bu böceklerin ortaya çıkmaları insanların korkmasına, rahatsız olmalarına ve psikolojilerinin bozulmasına yol açar. Bundan dolayı Gümüşçün ilaçlama yapılarak bu böceklerden kurtulmak icap eder.

Hamam Böceği İlaçlama

İlaç uygulaması iki kez yapılır. İlk uygulamada canlı olan böcekler ilaçlanır ve onların ölmeleri sağlanır. Ortalama olarak 20 gün sonrasında meydana getirilen ikinci ilaçlama da böceklerin yumurta bırakma durumları için yapılarak yumurtaları da dahil hamam böceklerine dair bütün canlılar yok edilir. Bu sayede ortamda yeniden ortaya çıkmazlar